Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2021 vyšly tyto články:

6.3.ČUS navrhuje: Spojme návrat dětí do škol s restartem sportuMilan UrbanPraha - Přiškrcení současné pandemické situace a uvolnění kapacit v nemocnicích má prioritu takřka přede vším a těžko odhadovat, od kdy by zase mohlo „být líp“. Česká unie sportu usiluje o to, aby se následně mohly děti a mládež co nejdřív vrátit ke sportovním aktivitám.
11.3.Český hokej 2025. Svaz představil novinky ve výchově mládežeMilan UrbanN o v ý J i č í n - Jak pomoci výchově talentů? Hokejový svaz na tiskové konferenci představil program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů v mládežnickém hokeji. Například do akademií by měla nově směřovat různá finanční podpora v závislosti na jejich výsledcích. Aplikace Tipsport extraligy Zástupci Českého hokeje detailně přiblížili trojici projektů, respektive návrhů na změny v mládežnickém hokeji. K jednomu z nich se už vyjádřily kluby, které se výchově mládeže věnují, zbylé dva putovaly do klubů k vyjádření ve čtvrtek.
11.3.Český hokej připravuje projekt tzv. spádových oblastíMilan UrbanN o v ý J i č í n - Odborné komise Českého hokeje zpracovaly návrh projektu tzv. spádových oblastí, zaměřený na zajištění podmínek pro přirozený rozvoj hráčů v mateřských klubech, ochranu menších klubů před předčasnými přestupy a přechod talentovaných hráčů v kategoriích devátých tříd a dorostu do Akademií ČH. Projekt vychází z tzv. spádových oblastí, v jejichž rámci bude probíhat spolupráce centrálního klubu s oddíly v regionu, aby byla zajištěna společná filozofie výchovy bez tlaku na výsledky nebo umělou akceleraci. Jeho součástí je metodická, poradenská a vzdělávací spolupráce klubů v příslušném regionu, stejně jako podpora poskytovaná v tomto směru centrálním klubem oblasti.
15.3.Nová struktura žákovských soutěží až od sezóny 2022/2023RedakceN o v ý J i č í n - V českém hokeji dojde k úpravě struktury žákovských soutěží, v nichž se vyčlení kategorie deváté třídy. Výkonný výbor hokejového svazu však rozhodl o tom, že se tak stane až od sezony 2022/23.
15.3.Ogar má 60RedakceN o v ý J i č í n - Předseda Hokejového klubu, RADEK TOMAN, slaví 60 let. BLAHOPŘEJEME.
26.3.Ďáblíci se připravují na sezónuMilan UrbanN o v ý J i č í n - Trenéři Ďáblíků připravují soutěž, která bude spojená se sportováním, pohybem na čerstvém vzduchu, plněním úkolů. Pravidla soutěže budou zveřejněna v neděli 28.3. večer zde na stránkách nebo na FB.
28.3.Přihlaste se, začínáme 1. dubnaMilan UrbanN o v ý J i č í n - 1. dubna se blíží. Trenéři Ďáblíků připravili soutěž, která bude spojená se sportováním, pohybem na čerstvém vzduchu, plněním úkolů. Soutěž je připravena pro naše Ďáblíky i Ďábly, ale budeme rádi, když se ji zúčastní i další zájemci z řad rodičů, fanoušků, přátel, ale třeba i zájemci z jiných sportovních odvětví. Soutěž je individuální, tudíž se na ni nevztahují žádná omezení. Vítězové v jednotlivých kategoriích obdrží pohár pro Vítěze. Dnes zveřejňujeme pravidla soutěže. Přihlásit se můžete na dablicisepripravuji@seznam.cz.
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
13.4.2021
Vojta N. jde do čela 13.den
13.4.2021
I za nepříznivého počasí pokračuje naše Soutěžení, v čele je pořád Seboš, těsně za ním Siki nejmladší a Vojta N. 12. den
11.4.2021
Průběžné pořadí po 1. týdnu najdete na konci článku s úkoly na další týden. Je to boj :-)
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Průběžné pořadí a úkoly na další týden

N o v ý J i č í n - Soutěž se nám přehoupla do druhého měsíce a abyste si mohli zkontrolovat zlepšení v jednotlivých cvicích, budeme je opakovat. Všichni se snaží, fotografií z výletů je hromada. Pomalu už...

Úkoly pro soutěžící na další týden a průběžné pořadí

N o v ý J i č í n - Soutěžící jsou skoro v polovině a trenéři, kromě obnovených tréninků, připravili další úkoly. Na čele je pořád litý boj.