Novinky

ponděli27.6.2022

Letní příprava malých Ďáblíků

K rozvoji každého hokejisty patří nepochybně letní příprava, nevyjímaje letní soustředění. V Novém Jičíně mají hráči k dispozici pro tréninky inline povrch, který nahrazuje ledovou plochu. Ďáblíci ročníku 2012 své soustředění započali v sobotu 25. června. Na programu byl fotbalový turnaj, koupačka i Pohádkový les.

ponděli27.6.2022

Ďáblové znají rozpis utkání!

Druhá ligy již má stanovený termín, kdy by se měly odehrát první zápasy. Ďáblové započnou základní část doma, kde přivítají Havlíčkův Brod.

sobota18.6.2022

Novým prezidentem hokejové svazu je Alois Hadamczik!

V sobotu 18.6. se v Praze uskutečnila konference, které se zúčastnilo 60 delegátů. Na konferenci volili nového prezidenta Českého hokeje dva víceprezidenti Českého hokeje, předseda dozorčí rady, 14 zástupců Tipsport, Chance ligy, druhé ligy a krajských výkonných výborů ČSLH a jeden zástupce ligy žen.

čtvrtek16.6.2022

Je rozhodnuto! Druhou ligu čeká změna herního systému

Asociace druholigových klubů ledního hokeje ve středu 15.6. odsouhlasila nový herní systém, kterým se odehraje příští sezona v druhé lize.

ponděli6.6.2022

Ve 2. lize možná nastane změna systému!

Valná hromada Asociace druholigových klubů ledního hokeje příští týden definitivně rozhodne o herním systému, kterým se odehraje 2. liga. Ve hře jsou dvě možnosti: buď se týmy rozdělí do čtyř divizí nebo do dvou konferencí.

středa1.6.2022

Ďábly čekají přípravná utkání

Novojičínští Ďáblové budou chtít navázat na skvělou minulou sezonu, ve které si došli pro vítězství druhé ligy skupiny východ. V přípravě nebudou chybět ani přípravné zápasy, které jsou velmi důležité k tomu, aby se hráči dostali opět do zápasového režimu a také nabízí možnost vyzkoušet vše nové, co se od minulé sezony změnilo.