Novinky

neděle16.1.2022

Béčko zvládlo i druhý víkendový zápas, po Uničovu vyhráli i v Českém Těšíně

Český Těšín - Béčko zvládlo i druhý víkendový zápas, po Uničovu vyhráli i v Českém Těšíně. Ve třetí třetině rozhodli o svém vítězství a v tabulce jsou na 3.místě, ale čtyři týmy mají 36 bodů, takže soutěž bude ve svém závěru ještě hodně zajímavá.

sobota15.1.2022

Ďáblové padli s béčkem brněnské Komety. Rozhodla druhá třetina.

Svěřenci Kamila Gebauera měli skvělý vstup do utkání a po první třetině odcházeli do šaten s dvougólovým vedením. O utkání však rozhodla druhá třetina. Kometa do ní vlétla s chutí po srovnání a Ďáblům se nedařilo najet zpátky na vlnu, na které se vezli v první třetině. Ve třetí části již gól nepadl a domácí si pohlídali jednogólové vedení.

Ďáblové se představí na ledě brněnské Komety

Další těžké venkovní utkání čeká dnes svěřence Kamila Gebauera. Jeho tým se totiž představí na ledě béčka brněnské Komety. Ďáblové jdou do utkání v roli mírného papírového favorita, ovšem Kometa body na svém ledě příliš nerozdává a očekává se tak velká hokejová bitva. Utkání se hraje dnes a úvodní buly je naplánováno na 18. hodinu.

středa12.1.2022

Šlágr kola rozhodly nájezdy! Úspěšnější v nich byli Bobři

Šlágr kola! Souboj prvního s druhým! Ďáblové zavítali v rámci 30. kola druhé ligy do Valašského Meziříčí, tedy prvního týmu tabulky! A diváci viděli velkou hokejovou bitvu, která neměla v šedesáti minutách vítěze. V prodloužení branka nepadla a šlo se tak do samostatných nájezdů. V těch rozhodl domácí Andris, který tak Bobrům vystřelil druhý bod.

útery11.1.2022

Ďáblové se utkají s rozjetými Bobry

V tomhle utkání budeme mít možnost sledovat momentálně dva nejlepší celky tabulky. Ďáblové se dlouho drželi na prvním místě, z něhož byli sesazeni právě Bobry, takže jim mají co vracet. Valašskomeziříčským se opravdu daří, z posledních sedmi zápasů získali maximální počet bodů a díky této sérii se jim podařilo získat první místo tabulky. Ďáblové se budou snažit navázat na poslední dva vyhrané zápasy a pokusí se porazit také Bobry, což se jim v téhle sezoně ještě nepodařilo. Utkání začíná ve středu v 18 hodin na valašskomeziříčském ledě.

sobota8.1.2022

Ďáblové vezou z Hodonína po skvělém obratu tři body

Svěřenci Kamila Gebauera přijeli do Hodonína v oslabené sestavě, ale i přesto získali všechny tři body za výhru 3:2. Průběh utkání byl velmi podobný poslednímu vzájemnému duelu, kdy Ďáblové také otáčeli stav až ve třetí třetině. V úvodu utkání se novojičínským nedařilo a prohrávali 0:2, ale hra se postupně zlepšovala a v závěru se jim podařilo dokonat obrat.