Novinky

pátek29.9.2023

První venkovní utkání! Ďáblové jedou do Hodonína!

Svěřence Davida Dostála čeká první zápas na ledě soupeře, kdy v rámci třetího kola vyrazí do Hodonína. Novojičínští vstupují do utkání proti Baníku v roli lídra tabulky, ale ani Hodonín nemá za sebou příliš špatný vstup do sezony. Pro Baník to navíc bude první domácí představení v nové sezoně a rozhodně bude chtít potěšit své příznivce bodovým ziskem. Udrží si Ďáblové i po třetím kole plný počet bodů? Utkání začíná v sobotu od 17:00.

čtvrtek28.9.2023

Ďáblíci ukončili přípravu a odehráli první ligové utkání!

Ďáblíci ročníku 2012 odehráli poslední dva přípravné zápasy před začátkem soutěže. V neděli již vyjeli do prvního ligového utkání na led Šumperka, odkud si do tabulky odvezli první tři body!

čtvrtek28.9.2023

Rozhovor se Štěpánem Macháčkem po zápase proti Slezanu!

Štěpán Macháček oblékl po pěti letech v ligovém zápase novojičínský dres a s Ďábly slavil vítězství 5:1 proti Slezanu. V rozhovoru hodnotí utkání proti Opavě, jak se mu mezi Ďábly hrálo a porovnal také druhou ligu se Chance ligou, ve které minulou sezonu nastupoval za Frýdek-Místek.

středa27.9.2023

Ďáblové přehráli Slezan a berou tři body!

Svěřenci Davida Dostála prožívají skvělý vstup do sezony. Po minulém vítězství nad Velkým Meziříčím uhájili všechny body také proti Opavě. Novojičínští si v první třetině vytvořili vedení 3:0. Aktivním vstupem do druhé třetiny pak navýšili svůj náskok o další dvě branky a utkání do závěrečné sirény zkušeně kontrolovali. Slezanu se podařilo prosadit až v 54. minutě, kdy Daniela Šimonů obral o čisté konto Tomáš Rousek. Ďáblové tak porazili opavský Slezan 5:1 a po dvou kolech se díky příznivému skóre ohřívají na prvním místě tabulky.

útery26.9.2023

Ďábly čeká druhé kolo! Přijede Opava!

Svěřenci Davida Dostála budou na svém ledě v rámci druhého kola hostit Slezan. Oba celky mají za sebou vydařený vstup do sezony, když z prvních duelů braly všechny tři body. Ďáblové tak mají před svými fanoušky možnost navázat na minulé vysoké vítězství nad Velkým Meziříčím a udržet v tabulce nejvyšší příčku, na které se po prvním kole usadili díky velkému rozdílu skóre. Zápas s nádechem derby začne ve středu v 18:00.

neděle24.9.2023

Hattrickový střelec Viktor Konečný po zápase s Velkým Meziříčím!

Viktor Konečný potvrdil v prvním kole svou formu z přípravných zápasů a podařilo se mu bodovat také v prvním ligovém duelu. Na vysokém vítězství 7:1 nad Velkým Meziříčím se podílel hned třemi góly a slavil hattrick. V pozápasovém rozhovoru popisuje brankové situace a mnoho dalšího. Rozhovor si můžete přehrát ve videu níže.