Novinky

středa3.4.2024

Evropské hokejové království patřilo Ďáblíkům!

Ďáblíci ročníku 2012 zakončili březen dvoudenním turnajem. Do Nového Jičína zavítalo na Evropské hokejové království hned deset týmů. Dorazily také zahraniční celky ze Slovenska a Polska. Vyrovnanou základní část muselo rozhodnout až skóre ve vzájemných zápasech, díky kterému se Ďáblíci dostali před HC Lučenec na první příčku. Ve finále se následně utkali o zlaté medaile se Vsetínem, jenž porazili 4:2.

ponděli1.4.2024

Čtvrťáci ovládli turnaj v Benátkách nad Jizerou!

Naši čtvrťáci se v pátek 29. března vydali do Benátek nad Jizerou, kde sehráli MEMORIÁL TOMÁŠE HRABĚTE. Ďáblíci dovolili svým soupeřům pouze tři branky a po osmi výhrách si došli pro zlaté medaile.

sobota30.3.2024

Zažijte finálový víkend! Vstupenky na světový šampionát jsou stále k dispozici!

Do startu nejočekávanější hokejové události roku zbývají pouhé dva měsíce! Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji se do Česka vrací po devíti letech. Chcete zažít atraktivní podívanou, jako tomu bylo v roce 2015? Praha i Ostrava totiž očekávají příjezd velkých jmen!

čtvrtek28.3.2024

Stanislav Báchor po třetím čtvrtfinálovém utkání!

Sezona 2023/24 pro Ďábly skončila ve čtvrtfinále. Favorizovaný Havířov s přehledem ovládl třetí utkání čtvrtfinálové série a po výsledku 3:0 na zápasy postupuje do semifinále. Třetí čtvrtfinálové klání zhodnotil v pozápasovém rozhovoru třicetiletý obránce Stanislav Báchor. V rozhovoru hodnotí třetí utkání a také v krátkosti promluvil o vývoji celé série. Jak moc celkovou sérii ovlivnilo první utkání a jak byl zápasový program s velkou marodkou náročný? Dočtete se v článku níže.

středa27.3.2024

Sezona Ďáblům končí ve čtvrtfinále

Jízda sezonou 2023/24 je u konce. Po napínavé pětizápasové sérii v osmifinále proti Hodonínu se novojičínskému celku postavil do cesty AZ. Havířov potvrdil roli favorita a po třech zápasech postupuje do semifinále. Třetí čtvrtfinálové utkání bylo v plné režii AZetu. Náročný zápasový program a rozsáhlá marodka se podepsali na vysoké porážce v posledním utkání sezony. Havířov si v první části vytvořil pohodlný náskok, který do závěrečné sirény postupně navyšoval. Čestnou branku vstřelil v dresu Ďábla Rostislav Olesz, který se tak stal posledním úspěšným novojičínským střelcem v letošní sezoně.

útery26.3.2024

Série se vrací do Havířova! Ďáblové čelí mečbolu!

Dosavadní dvě utkání čtvrtfinálové série nabídla zcela odlišný scénář. Zatímco první duel nabídl gólové hody, tak druhé utkání bylo na branky poměrně skromné. Jedno však měla společné, AZ v obou případech vyhrál o tři branky a ve středu si již může zajistit postup do semifinále. Ďáblové tak budou v oslabené sestavě bojovat o prodloužení sezony a návrat čtvrtfinále do Nového Jičína. Úvodní vhazování je naplánováno na středu v 17:30.