Junioři:  tým | zápasy | příprava | statistiky | tabulka
Dorost:  tým | zápasy | příprava | statistiky | tabulka
3.třída:  tým | zápasy A týmu | zápasy B týmu
2. Třída:  tým | zápasy A týmu | zápasy B týmu
1. Třída:  tým | zápasy A týmu | zápasy B týmu
Přípravka:  tým

Ďáblové uhájili domácí tvrz, Opavu sestřelil Slovák !!!

středa 31.10.2018 | Redakce

N o v ý J i č í n - Odčinit prohru v Opavě, ale i v Orlové, to byla hlavní motivace domácích Ďáblů. Díky střelecké mušce Jirky Slováka a dobré obranné činnosti celého mužstva se to podařilo !

Orlová se zabydluje ve 2.lize !!!

sobota 27.10.2018 | Redakce

Orlová - Domácí nastoupili do utkání mnohem lépe připraveni a ve 2.minutě vedli 2:0, následná převaha nebyla hostům nic platná a odjíždějí domů s jasnou porážkou. Pochvalu zaslouží domácí a brankář Sonnek.

Ubojované body těší dvojnásobně, aspirant na titul ostrouhal !!!

středa 24.10.2018 | Redakce

N o v ý J i č í n - S významným sponzorem na ramenou přijeli hosté z jihu s touhou oplatit Ďáblům porážku. Ti se nedali a slaví další, byť velmi perné vítězství.

Šumperský drak měl šest hlav

sobota 20.10.2018 | Redakce

Šumperk - Ďáblové jeli do Šumperka s cílem potvrdit stoupající formu, ale kvalitní celek domácích, který má postupové ambice, jim moc šancí nedal.

Král padl, ať žije král!!!

středa 17.10.2018 | Redakce

N o v ý J i č í n - Očekávané derby přineslo oboustranně kvalitní hokej, s výbornými výkony brankářů s lepším výsledkem pro domácí Ďábly. Cenné vítězství znamená průběžné 1. místo v tabulce.

Z Valmezu bez bodu

neděle 14.10.2018 | Redakce

Valašské Meziříčí - Ani druhý letošní pokus nevedl k vítězství nad Bobry. Ďábli se snažili, dotahovali, ale domácí byli nakonec šťastnější a brankami v power-play uhájili vítězství.