Novinky

neděle28.11.2021

Výsledek beru na sebe, říká trenér Kamil Gebauer

Jako vedoucí celek tabulky zajížděli Ďáblové do Velkého Meziříčí, které se v tabulce nacházelo až na předposledním sedmém místě. Jenže na ledové ploše Velkomeziříččští dominovali a svému soupeři nakonec nastříleli nevídaných jedenáct branek. Hlavní příčiny tohoto kolapsu přiblížil novojičínský trenér Kamil Gebauer.

sobota27.11.2021

Kolaps! Ďáblové odjíždí z Velkého Meziříčí s debaklem

Na led předposledního Velkého Meziříčí zajížděli vedoucí Ďáblové jako favorit. Jenže papírové předpoklady se absolutně nenaplnily a svěřenci Kamila Gebauera odjíždí s pořádným debaklem. Na ledě Velkého Meziříčí totiž prohráli vysoko 0:11.

pátek26.11.2021

Po dvou výhrách se Ďáblové představí ve Velkém Meziříčí

Ďáblové se ukáží na ledě Velkého Meziříčí, kde budou chtít protáhnout vítěznou šňůru. Domácí půjdou do zápasu nabuzení z posledního duelu, v němž vyhráli meziříčské derby. Zápas začíná v sobotu v 17:30.

středa24.11.2021

Výhra! Ďáblové po zodpovědném výkonu přehráli Slezan!

Bez několika hráčů nastoupili Ďáblové k domácímu utkání s opavským Slezanem. I přesto ale byli svěřenci Kamila Gebauera na ledové ploše od první minuty jasně lepším týmem. Hosté spoléhali na zabezpečenou obranu, ale i přesto nakonec třikrát inkasovali. Ďáblové tak svého soupeře přehráli 3:1.

útery23.11.2021

Ďáblové hrají opět doma! Po Kometě přivítají Slezan

V posledním zápase Ďáblové po třech prohrál zabrali a na svém ledě si poradili s béčkem brněnské Komety. V 18. kole čeká svěřence Kamila Gebauera další dobře hrající soupeř, přijede totiž Slezan Opava! Zápas se hraje ve středu a úvodní vhazování je naplánováno na 18. hodinu.

útery23.11.2021

Exhibiční utkání hvězd pobavilo téměř osm stovek diváků!

V sobotu se na Zimním stadioně v Novém Jičíně oslavilo dvacetileté výročí od vítězství ve druhé lize, které se tedy datuje k roku 2001. V rámci oslav bylo hlavním tahákem odpolední exhibiční utkání hvězd, ve kterém se střetl HC Nový Jičín v sestavě z roku 2001 s Veterány České republiky. A bylo se na co dívat! Parádní akce střídala parádní akci a téměř osm stovek diváků, kteří vytvořili neskutečnou atmosféru, se bavilo parádními hokejovými kousky. Navíc se diváci dočkali dvaceti branek. Veteráni přehráli domácí celek 14:6. Kdo dorazil na zimní stadion, tak určitě nelitoval. Protože všichni hokejoví fanoušci odcházeli maximálně spokojeni.