Novinky

neděle24.10.2021

Béčko v Orlové vítězně

Orlová - i v dalším utkání hráči B-týmu zvítězili a drží se na špici soutěže i přes menší počet odehraných utkání.

sobota23.10.2021

Béčko Komety srazilo vedoucí Nový Jičín

B r n o – V zápase v Brně se Ďáblům nepodařilo vstřelit branku. Po první třetině domácí vedli o dvě branky a tento stav si udrželi až do konce utkání. Další šanci potvrdit vedoucí místo v tabulce budou mít Ďáblové v utkání v Opavě ve středu 27.10.

pátek22.10.2021

Ďáblové jedou na Kometu

Nový Jičín – Po středeční prohře s Bobry, zavítají Ďáblové , kteří se s dvaceti body drží na čele tabulky, do Brna, kde se střetnou s rezervou Komety. Úvodní buly bude ve Winning Group Areně vhozeno v sobotu v 18:00

čtvrtek21.10.2021

Druhá prohra v sezóně a znovu s Bobry

Nový Jičín - Nový Jičín - rychlé branky v úvodu určily ráz celého utkání. Domácí dřeli, bojovali, dostávali se do šancí, ale hosté nekompromisně trestali. Branky dali v přesilovce, v oslabení, z trestného střílení i ze hry. Vyhráli zaslouženě, ale domácí zaslouží pochvalu, že bojovali až do konce.

středa20.10.2021

Ďáblové spustí nový web

N o v ý J i č í n - dnes večer, po utkání 2. ligy s Valašským Meziříčí bude spuštěna nová podoba webových stránek www.hknj.cz.

útery19.10.2021

Novinka Českého hokeje v podobě Skills kempů Na zimáku v Novém Jičíně

N o v ý J i č í n - Český hokej představil nový projekt – Skills kempy pro hráče kategorií U16 a U17. Jedná se o dovednostní kempy pro mladé hráče, kde by měli nacvičovat především střelbu, zakončení a techniku bruslení. Hlavním trenérem kempu je Tomáš Pacina – Skills coach a hlavní trenér reprezentace žen.