Novinky

čtvrtek23.12.2021

Okresní derby vyhrála Studénka

Nový Jičín - okresní derby před Vánoci pro sebe získali hostující hráči Studénky.

středa22.12.2021

Ďáblové vezou z Opavy bod. Rozhodly až samostatné nájezdy.

Ďáblové se střetli na opavském ledě se Slezanem, který momentálně drží čtvrtou příčku tabulky. Novojičínští si vytvořili mnoho šancí, ale skvěle chytající Piták držel domácí celek. Zápas dospěl až do nájezdů, ve kterých byl úspěšnější opavský Slezan.

útery21.12.2021

Po týdenní pauze se Ďáblové představí na ledě Opavy

V posledním kole Ďáblové nestačili na Valašské Meziříčí a své zaváhání budou chtít napravit na ledě opavského Slezanu. Na ledě čtvrtého celku tabulky to ovšem nebude jednoduché. V dresu Ďáblů by se měl představit i obránce Martin Andrýsek, kapitán a hrající trenér béčka, který za Ďábly naposledy nastoupil 20. února roku 2013. A paradoxně to tehdy bylo také proti Opavě. Utkání s Opavou se hraje ve středu a úvodní vhazování je naplánováno na 18. hodinu.

středa15.12.2021

Ďáblové dvakrát vedli, ale v přestřelce nakonec padli.

Ďáblové se utkali s jejich nejbližšími pronásledovateli, jimiž jsou Bobři z Valašského Meziříčí. V zápase bylo k vidění dvanáct branek, Ďáblové dokonce dvakrát vedli. Bobrům se však vždy podařilo srovnat a ve třetí třetině rozhodli o svém dnešním vítězství. Valašskomeziříčští budou mít v následujících zápasech možnost sesadit Ďábly z prvního místa tabulky.

útery14.12.2021

Souboj lídrů! Ďáblové se utkají s Bobry.

Po posledním divokém utkání ve Žďáru nad Sázavou se Ďáblové představí na domácím ledě. V rámci 23. kola přivítají na domácím kluzišti své nejbližší pronásledovatele, jimiž jsou Bobři z Valašského Meziříčí. Utkání započne ve středu od 18:00 hodin.

neděle12.12.2021

Béčko přejelo Rožnov

Nový Jičín - v silně okleštěné sestavě si domácí rezerva poradila se soupeřem z Rožnova.