Redakce

N o v ý J i č í n - Předehrávka Vánočního utkání s Brodem byla ve znamení velkého množství neproměněných šancí domácích. Velkou zásluhu na tom měl hostující brankář Chaloupek. Utkání mělo vysokou úroveň, ve kterém hosté trestali každou chybu.

28. kolo, 2. liga - Východ, pá 20.12.2019

HC Havlíčkův Brod

1:4

Branky a nahrávky: 37. Váňa (Macuh), 41. Mikeš (Přidal, Semrád) – 14. Voříšek (Cachnín), 18. Tecl (Pospíchal, Třetina), 28. Přidal (Semrád). Rozhodčí: Vaněk, Bartek, Pospíšil. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 350. Střely na branku: 26:29. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4.

HK Nový Jičín: Šimonů, Palička – Kobylík, Váňa, Krutil, Rufer, Hruška, Tomeček, Tolokonnikov, Metelka – Palička, Macuh, Plitko, Lehečka, Štefka, Králík, Finsterle, Kafka, Irgl, Krupa

HC Havlíčkův Brod: Chaloupek, Holík – Vala, Pospíchal, Benák, Dudycha, Semrád, Vála, Kliment – Třetina, Kuchta, Ludvík, Cachnín, Mikeš, Holenda, Juráň, Voříšek, Přidal, Tecl