11.10.2019, Bohumil Vincura

Brod vyučoval Ďábly

N o v ý J i č í n - Domácí měli na paměti výprask z Brodu a chtěli soupeře potrápit. I přes převahu hostí byl výsledek do poloviny utkání lichotivý. Kvalita soupeře se projevila a proměňování šancí, po chybách domácích, bylo učebnicové. Zítra zajíždějí do Žďáru s odhodláním napravit dnešní prohru.
10.kolo, pátek 11.10.2019
HK Nový Jičín3:9
(0:1, 2:4, 1:4)
HC Havlíčkův Brod
Branky a nahrávky: 25. Palička (Macuh, Hruška), 31. Rufer (Macuh), 54. Slovák (Hruška, Macuh) – 13. Voříšek (Kuchta, Matušík), 27. Juráň (Voříšek, Vála), 29. Matušík (Voříšek, Semrád), 34. Přidal (Kulhánek, Semrád), 36. Kuchta (Kadlec), 44. Kuchta (Holenda, Kliment), 45. Cachnín (Juráň), 47. Voříšek (Benák, Juráň), 51. Holenda (Kadlec, Kuchta). Rozhodčí: Škach, Musil, Komínek. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:2. V oslabení: 0:3. Diváci: 200. Střely na branku: 21:34. Průběh utkání: 0:1,1:1, 1:3, 2:3, 2:9, 3:9.
HK Nový Jičín: Loubal (Palička) – Hruška, Adamík, Tomeček, Holáň, Rufer, Kobylík, Tolokonnikov – Pecha, Štefka, Kočica, Poruba, Kafka, Krupa, Hilšer, Palička, Macuh, Plitko, Slovák
HC Havlíčkův Brod: Holík (Chaloupek) – Benák, Semrád, Kulhánek, Vála, Vala, Kliment, Dudycha – Voříšek, Kadlec, Juráň, Třetina, Přidal, Kuchta, Cachnín, Mikeš, Matušík, Holenda

V prví třetině dominovali hosté, jejich kombinace mají oči, jsou rychlejší, lépe si přihrávají, Ďáblové se jim vyrovnali teprve v posledních třech minutách, ale Ďáblové mívají první třetinu skoro vždy slabou. 

Ve druhé třetině padlo celkem 6 branek a bylo to jako na střelnici. Nicméně vedení hostů bylo po dvou třetinách naprosto zasloužené. Byli kompaktnějším týmem, rychlejší, lépe kombinovali. Ďáblové sice dřeli, to se jim nedá upřít, ale na hosty to vůbec nestačilo. 

Třetí třetina byla pro Ďábly naprostý propadák a prohráli ji 1:4. Havlíčkův Brod je zřejmě pro náš tým absolutně neoblíbený soupeř, který nás přehrál v prvním i ve druhém vzájemném utkání ve všech oblastech. Není nic, zač bych mohl Ďábly ve třetí třetině pochválit. A nemohu je pochválit ani za to, že divákům, kteří je povzbuzovali až do konce, nedokázali ani poděkovat. Havlíčkův Brod si ve třetí třetině jen skvěle zatrénoval.

Hodnocení trenéra Petra Macháčka : 

Plán utkání byl, co nejdéle zůstat v zápase. Chtěli jsme aby se rozhodovalo až v závěru zápasu a to se nám nepovedlo. Utkání jsme ztratili už v polovině, kdy jsme nakupili spousty chyb a hosté nás nemilosrdně trestali.Vrcholem byly dvě inkasované branky v naší přesilovce a pak už se utkání jen dohrávalo a hosté si jej po zásluze užívali.
Hned zítra odjíždíme k dalšímu utkání, ve kterém chceme uspět. Zápas jsme si vyhodnotili , rozebrali. Klukům jsme řekli ať večer dobře zregenerují, hodí zápas za hlavu a soustředí se na další zápas.
Chceme poděkovat fanouškům, kteří nás i přes nepříznivý stav podporovali a fandili.

FOTOGALERIE ZDETIP: sport doma
7
SKLH Žďár nad Sázavou
4
HK Nový Jičín
Online
Muži
Rozpis ledové plochy
Aktuality
23.6.2020
Gratulujeme Ing. Dominikovi Kafkovi k úspěšným státnicím!!!
19.6.2020
Dnes slaví 60 let bývalý ledař, rolbař Petr "Petar" Bajer. Blahopřejeme !!! Petar
8.6.2020
Rozpis soutěže - II. liga ČR 2020-2021 ke stažení ZDE
8.6.2020
2020-06-05 Stanovení hracích systémů soutěží ČSLH ke stažení ZDE
28.5.2020
Zítra slaví 50 let bývalý kapitán, miláček ochozů, Ota Lahres. Blahopřejeme!!! Ota
12.5.2020
Ďáblové dohodli první přípravná utkání. S tradičním letním rivalem z PÚCHOVA se utkají 28.8. venku a 4.9. doma. MŠK Púchov
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Český svaz ledního hokeje ukončil hokejovou sezónu

Praha - Výkonný výbor ČSLH rozhodl na svém zasedání dnes s okamžitou platností o zrušení všech zbývajících utkání ve všech soutěžích MLÁDEŽE.

Tréninky a soutěže mládeže pokračují

N o v ý J i č í n - Na základě rozhodnutí ČSLH budou pokračovat tréninky a utkání mládeže a počet diváků při nich nesmí přesáhnout 100 osob ve stejný čas.