Sám sobě trenérem II.
17.4.2020, Bohumil Vincura

Sám sobě trenérem II.

Nový Jičín a okolí

Přátelé, opět se nám podařilo pořídit tajně pár videí, ze kterých je jasno, jak hráči pod trenérem Bykovem makají. Na úvodní fotografii se nám také podařilo jej zachytit, i když jen na krátký okamžik. Pak nás hned hnal sv... krokem! Veškerá příprava je totiž tajná a my musíme natáčet velmi nenápadně. Na jednom z videí také uslyšíte jeho plynulou češtinu a z výrazu hráče uvidíte, že jeho kruté metody, kdy velí z pohodlí svého zahradního lehátka, přivádějí hráče na pokraj fyzických sil. Nevím jak Vy, ale já se na zahájení sezóny moc těším, hráči budou mít namakáno !!!

Tajná videa - jen pro členy HKNJ ZDE !!!Rozpis ledové plochy
Aktuality
28.5.2020
Zítra slaví 50 let bývalý kapitán, miláček ochozů, Ota Lahres. Blahopřejeme!!! Ota
12.5.2020
Ďáblové dohodli první přípravná utkání. S tradičním letním rivalem z PÚCHOVA se utkají 28.8. venku a 4.9. doma. MŠK Púchov
24.4.2020
Dnes slaví 40. narozeniny bývalý kapitán, Přema Vašut. Blahopřejeme !!!
27.3.2020
V těchto dnech se slaví 60 let bývalí hráči Nového Jičína, Miroslav Štursa a Pavel Hruška. Klub jim blahopřeje
11.3.2020
Od dnešního dne jsou až do odvolání zrušeny všechny tréninky a zápasy PŘÍPRAVKY.
10.3.2020
Ďáblíci čekají na rozhodnutí Hokejového svazu jakým způsobem budou organizována mládežnická utkání a tréninky. Budeme Vás neprodleně informovat.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Český svaz ledního hokeje ukončil hokejovou sezónu

Praha - Výkonný výbor ČSLH rozhodl na svém zasedání dnes s okamžitou platností o zrušení všech zbývajících utkání ve všech soutěžích MLÁDEŽE.

Tréninky a soutěže mládeže pokračují

N o v ý J i č í n - Na základě rozhodnutí ČSLH budou pokračovat tréninky a utkání mládeže a počet diváků při nich nesmí přesáhnout 100 osob ve stejný čas.