Bořek Kopecký

Přípravné zápasy se již blíží ke konci a za rohem už je nová sezona, ve které se Ďáblům postaví nejen noví vyzyvatelé, ale také je čeká změněný režim soutěže. Nyní je tak prostor doladit poslední detaily, protože v dalším domácím zápase proti Havlíčkovu Brodu již půjde o body! Poslední domácí přípravný zápas odehrají Ďáblové proti Valašskému Meziříčí v úterý od 18:00.

HK Nový Jičín


Ďáblové podávají v přípravě velmi působivé výkony. Ze šesti zápasů dokázali čtyřikrát vyhrát a proti Havířovu prohráli až v nájezdech. Blízko k vítězství byli také v úvodním přátelském utkání v Opavě, ale po skvělém obratu bral Slezan vítězství 4:3.

Po loňském úspěchu jsou očekávání velká. Ďáblové dokázali jádro týmu udržet a dokonce přibyli posily jako jsou Lukáš Bednář nebo Patrik Švančara. V přípravě se také vytvořily nové formace, se kterými budou Ďáblové opět bojovat o špici tabulky.

HC Bobři Valašské Meziříčí


Také Bobrům pomalu končí přátelské zápasy. Po utkání v Novém Jičíně ukončí přípravu doma s Opavou a poté je čeká ostrý start soutěže proti Znojmu. V přípravných zápasech dokázali dvakrát porazit Kopřivnici, ale na další vítězství se nezmohli. Po divoké přestřelce prohráli v Opavě a nevyšel jim ani následný duel s Ďábly, který prohráli jasně 1:6. Na svém ledě přivítali také juniorku zlínských Beranů, která ve Valašském Meziříčí vyhrála 6:3.


Pokud nebudete přímo na stadionu, tak Ďábly můžete sledovat na odkazech níže:

https://www.onlajny.com/match/index/date/2022-09-1...

https://www.czechicehockey.tv/