Pojď hrát hokej !!!
24.1.2019, Bohumil Vincura

Pojď hrát hokej !!!

N o v ý J i č í n

   Po pár měsících se vrátila na led Zimáku akce ČSLH - Pojď hrát hokej. Od tří hodin se na zimním stadioně objevovaly nové tváře budoucích amatérských či profesionálních hokejistů, které doprovázely maminky či tatínkové, z nichž někteří již zázemí a skvělou práci s mládeží v našem klubu znají. Všechny děti dostaly hned u vstupu při prezentaci dárečky, z nichž nejzajímavější byl samozřejmě dres s velkou jedničkou a pytlík se zdravou dobrotou. Poté se mohli dospělí i děti seznámit se zázemím klubu a možnostmi, které Ďáblíci i Ďáblové nabízejí. Všude panovala pohodová atmosféra a ti, kteří zde byli poprvé, byli v mnohém překvapení, že hokejový začátek jejich ratolestí by nebyl až tak finančně náročný, jak se všeobecně soudí. Podpora svazu i klubu naší nejmladší hokejové krve jde v posledních letech nahoru a hokej není již rozhodně zábava či sport pouze pro bohaté. A pak se šlo na to !  Některé děti si přinesly brusličky s sebou, jiné využili zapůjčení od klubu a všechny se vrhly na ledovou plochu, neboť to bylo pro ně přece to nejdůležitější. Byl jsem moc příjemně překvapen, jak někteří ti tvorečkové, kteří se sotva naučili chodit šupali po ledě jako mistři světa, ale i ti, kteří zde byli poprvé se moc a moc snažili a připravené úkoly zdolávaly usilovně a evidentně je to moc bavilo. Nikde žádný pláč, občas pouze sevřené rtíky soustředěním, ale na každém koutku ledu rozzářené očička. Snad jen malá výtka pořadatelům a určitě poučení pro příště, že dětičky by měly být oddělené od loňských nováčků, kteří na části ledové plochy předváděly, co se za ten rok naučily, mantinelem, aby nedošlo k nějakým střetům, ale naštěstí se tak nestalo. 21 nováčků bylo spokojeno a svou premiéru přežili bez úhony. Tečku udělalo závěrečné focení a společná fotografie. Nezbývá, nežli věřit, že dětem i dospělým se akce líbila a že mnohé z dětských tváří budeme i nadále potkávat na Zimáku jako reprezentanty našeho klubu, města Nový Jičín či naší země.

FOTOGALERIE Z AKCE ZDE

hokej
Pojďme hrát hokej
společná
společně k úspěchům


7
SKLH Žďár nad Sázavou
4
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
23.6.2020
Gratulujeme Ing. Dominikovi Kafkovi k úspěšným státnicím!!!
19.6.2020
Dnes slaví 60 let bývalý ledař, rolbař Petr "Petar" Bajer. Blahopřejeme !!! Petar
8.6.2020
Rozpis soutěže - II. liga ČR 2020-2021 ke stažení ZDE
8.6.2020
2020-06-05 Stanovení hracích systémů soutěží ČSLH ke stažení ZDE
28.5.2020
Zítra slaví 50 let bývalý kapitán, miláček ochozů, Ota Lahres. Blahopřejeme!!! Ota
12.5.2020
Ďáblové dohodli první přípravná utkání. S tradičním letním rivalem z PÚCHOVA se utkají 28.8. venku a 4.9. doma. MŠK Púchov
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Český svaz ledního hokeje ukončil hokejovou sezónu

Praha - Výkonný výbor ČSLH rozhodl na svém zasedání dnes s okamžitou platností o zrušení všech zbývajících utkání ve všech soutěžích MLÁDEŽE.

Tréninky a soutěže mládeže pokračují

N o v ý J i č í n - Na základě rozhodnutí ČSLH budou pokračovat tréninky a utkání mládeže a počet diváků při nich nesmí přesáhnout 100 osob ve stejný čas.