Pojď hrát hokej !!!
24.1.2019, Bohumil Vincura

Pojď hrát hokej !!!

N o v ý J i č í n

   Po pár měsících se vrátila na led Zimáku akce ČSLH - Pojď hrát hokej. Od tří hodin se na zimním stadioně objevovaly nové tváře budoucích amatérských či profesionálních hokejistů, které doprovázely maminky či tatínkové, z nichž někteří již zázemí a skvělou práci s mládeží v našem klubu znají. Všechny děti dostaly hned u vstupu při prezentaci dárečky, z nichž nejzajímavější byl samozřejmě dres s velkou jedničkou a pytlík se zdravou dobrotou. Poté se mohli dospělí i děti seznámit se zázemím klubu a možnostmi, které Ďáblíci i Ďáblové nabízejí. Všude panovala pohodová atmosféra a ti, kteří zde byli poprvé, byli v mnohém překvapení, že hokejový začátek jejich ratolestí by nebyl až tak finančně náročný, jak se všeobecně soudí. Podpora svazu i klubu naší nejmladší hokejové krve jde v posledních letech nahoru a hokej není již rozhodně zábava či sport pouze pro bohaté. A pak se šlo na to !  Některé děti si přinesly brusličky s sebou, jiné využili zapůjčení od klubu a všechny se vrhly na ledovou plochu, neboť to bylo pro ně přece to nejdůležitější. Byl jsem moc příjemně překvapen, jak někteří ti tvorečkové, kteří se sotva naučili chodit šupali po ledě jako mistři světa, ale i ti, kteří zde byli poprvé se moc a moc snažili a připravené úkoly zdolávaly usilovně a evidentně je to moc bavilo. Nikde žádný pláč, občas pouze sevřené rtíky soustředěním, ale na každém koutku ledu rozzářené očička. Snad jen malá výtka pořadatelům a určitě poučení pro příště, že dětičky by měly být oddělené od loňských nováčků, kteří na části ledové plochy předváděly, co se za ten rok naučily, mantinelem, aby nedošlo k nějakým střetům, ale naštěstí se tak nestalo. 21 nováčků bylo spokojeno a svou premiéru přežili bez úhony. Tečku udělalo závěrečné focení a společná fotografie. Nezbývá, nežli věřit, že dětem i dospělým se akce líbila a že mnohé z dětských tváří budeme i nadále potkávat na Zimáku jako reprezentanty našeho klubu, města Nový Jičín či naší země.

FOTOGALERIE Z AKCE ZDE

hokej
Pojďme hrát hokej
společná
společně k úspěchům


5
HK Nový Jičín
4
HC Slezan Opava
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
16.4.2019
V Nominaci reprezentace ČR 16 ženy na EVROPSKÝ POHÁR, který se uskuteční ve dnech 21. – 29. dubna 2019 v Příbrami je i naše Alexandra Hřívová, blahopřejeme !!!
6.4.2019
Jiří Plandor a Štěpán Macháček z HC Oceláři Třinec, odchovanci našeho klubu, se stali Mistry ČR juniorů. Blahopřejeme !!!
28.3.2019
Saša Hřívová je v nominaci reprezentace ČR 16 ženy na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 12. - 14. dubna 2019 v Příbrami. Blahopřejeme !!!
21.3.2019
Saša Hřívová obdržela pozvánku na přípravný kemp reprezentace reprezentace ČR 16 ženy a 2 utkání se Slovenskem, který se uskuteční ve dnech 5. - 7. dubna 2019 v Ostravě. Blahopřejeme !!! 1.3.2019
20.3.2019
Odchovanec Nového Jičína, hráč Třince, Štěpán Macháček obdržel pozvánku do reprezentace U 17 na Turnaj 5 zemí, který se uskuteční ve dnech 10. – 13. dubna 2019 ve švýcarské Basileji. Blahopřejeme !!!
13.3.2019
Náš odchovanec, David Květoň, včera vstřelil dvě branky v dresu Vítkovic v utkání předkola play off proti Spartě Praha a zajistil svému mužstvu vedení 2:0 v sérii.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Olympijské zlato do Nového Jičína!!!

N o v ý J i č í n - Štěpán Macháček má na krku zlatou olympijskou medaili!!

Děti jsou na Zimáku jako doma...

N o v ý J i č í n