Ďáblové uzavřeli kádr a představují nové posily
27.8.2021, Redakce

Ďáblové uzavřeli kádr a představují nové posily

N o v ý J i č í n - ​Před posledním přípravným utkáním uzavírají trenéři kádr pro následující sezónu. V úterním utkání doma s Opavou by se měli objevit všichni hráči, se kterými se trenéři a vedení dohodli na angažmá.

Před posledním přípravným utkáním uzavírají trenéři kádr pro následující sezónu. V úterním utkání doma s Opavou by se měli objevit všichni hráči, se kterými se trenéři a vedení dohodli na angažmá.

Ve většině utkání se prali o místo především mladí hráči, kteří už ukončili juniorský věk a budou chtít dokázat své kvality v hokeji dospělém. Mnozí vnímají 2.ligu jako přestupní stanici do vyšších soutěží a věří, že se jim to povede.

Protože play off je cílem a snahou každého mužstva, Ďáblové nejsou výjimkou. O ta čtyři místa , ale bude tuhý boj, protože ve 2. lize skupina Východ není vyložený favorit a soutěž bude hodně vyrovnaná.

Nový Jičín se snažil kádr zkvalitnit, ale hlavně se mu podařilo získat zkušené hráče, kteří by měli tým vést, měli by dosáhnout onoho play off cíle, ale zároveň by měli mladým pomoci v růstu a získávání zkušeností.

Již v loňské, velmi krátké, sezóně hráli Richard Bordowski

https://www.eliteprospects.com/player/23886/richar...

a Roman Maliník. 

https://www.eliteprospects.com/player/124654/roman...

K těmto dvěma velmi kvalitním útočníkům se přidávají další posily.

Po pěti letech hlásí návrat Jiří Zdeněk. Výborný centr a bruslař. Měl by být zároveň mentorem a duší týmu.

https://www.eliteprospects.com/player/34941/jiri-z...

Vedle něj by se měl střelecky prosazovat Tomáš Káňa, hráč se zkušeností z NHL. Svoji výbornou souhru dokazovali v minulých letech v dresu Poruby.

https://www.eliteprospects.com/player/9236/tomas-k...

V obraně by měl hrát prim a tvrdit muziku Michael Foltýn, Bývalý hráč Třince to v Novém Jičíně taky zná ze svých juniorských začátků. Fanoušci i vedení týmu si jej pamatují pro jeho poctivost a oddanost.

https://www.eliteprospects.com/player/177606/micha...


Ďáblové hlásí i návrat Robina Gebauera z Kopřivnice. V roli hrajícího asistenta budou pořád více využity jeho kvality na ledě.


Dalšími novými hráči v kádru jsou:

Ze Vsetína se vrací náš odchovanec, obránce, Martin Kožený (2001) a v útoku se budou chtít prosadit Matěj Potočný (2000, Vítkovice), Matěj Kořenek (2000, Olomouc), Konečný Viktor (2000, F-M)


Podoba širšího kádru je následující:

Brankáři

Šimonů Daniel, Galuška Petr, Daněček Lukáš

Obránci

Foltýn Michael, Hruška Jakub, Váňa Vladimír, Holáň Jan, Kožený Martin, Tomeček Jaroslav, Vacula Jakub, Kleiner Jakub, Hladiš René

Útočníci

Bordowski Richard, Gebauer Robin, Lehečka Jakub, Maliník Roman, Káňa Tomáš, Zdeněk Jiří, Kafka Dominik, Flok Adam, Pecha Dan, Potočný Matěj, Kořenek Matěj, Sluštík Jan, Hilšer Adam, Konečný Viktor, Poruba Jan4
HK Nový Jičín
3
SKLH Žďár nad Sázavou
Online
2.kolo, 22.9.2021
HC Bobři Valašské Meziříčí
Rozpis ledové plochy
Aktuality
20.9.2021
V neděli 19.9. odehráli malí Ďáblíci 2011+2012 přípravná utkání v Kopřivnici a v obou kategoriích svého soupeře přehráli.
19.9.2021
V neděli 19.9. odehráli svá utkání junioři a dorostenci. Dorost vyhrál doma se Studénkou 4:3, junioři prohráli v Opavě 3:7.
19.9.2021
V sobotu 18.9. odehráli svá utkání žáci a dorostenci. Dorost prohrál ve FM 1:10, mladší žáci vyhráli v Prostějově 18:0, starší žáci vyhráli v Krnově 11:1.
19.9.2021
Na žádost soupeře hraje naše BÉČKO s Orlovou už v 10,00 hodin
11.9.2021
Novou hokejovou sezónu zahájili žáci utkáními v Uničově. Mladší zvítězili 12:3 a starší 7:0. Podrobnější informace v sekci MLÁDEŽ
10.9.2021
Včera byla zahájena extraliga dorostu. Premiéru si odbyli i naši odchovanci Vojta Pilíšek (Havířov), Martin Škarka a Jáchym Pořízka (Vsetín). Ve vítězném utkání Vsetína se Šumperkem si Škarka připsal asistenci.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Páťáci vezou zlato z Ostravy, druháci si užili turnaj ve Zlíně

Ostrava a Zlín - Ďáblíci ročníku 2011 měli v programu poslední turnaj před dlouhodobou soutěží v Ostravě. Naši druháci se zúčastnili skvělého projektu Capri-Sun Cupu ve Zlíně.

Konec prázdnin, konec turnajů, druháci vezou stříbro

N o v ý J i č í n - i poslední prázdninový víkend byl ve znamení turnajů doma i venku. Doma odehráli svou přípravu starší žáci a dorostenci, Ďáblíci 2013, 2014 hostovali v Šumperku na turnaji o Pohár...