Ďáblíci na turnaji v Uničově hráli finále !!!
29.10.2019, Bohumil Vincura

Ďáblíci na turnaji v Uničově hráli finále !!!

U n i č o v

Naši nejmenší hokejoví borci sehráli fantasticky skvěle obsazený turnaj v Uničově, kdy za sebou nechali dokonce i Opavu, černého koně na vítězství v letošním ročníku Evropského superpoháru a opět dokázali, že výchova mladých hokejistů je v našem klubu na špičkové úrovni. Celým turnajem prošli bez porážky, pouze s jedinou remízou. Porážku poznali až ve finále s domácím Uničovem. I z finálového utkání však odcházeli s hrdě vztyčenou hlavou.

Výsledky turnaje:
Skupina- 1.místo 45:13
1.zápas Prostějov-NJ 1:20
2.zápas Olomouc-NJ 1:13
3.zápas Šumperk-NJ 6:6
4.zápas Trutnov-NJ 5:6
Čtvrtfinále: Olomouc-NJ 1:3
Semifinále: Šumperk-NJ 3:13
Finále: Uničov-NJ 6:3
Trenér Filip OHERA : 
Skvělý pocit a zážitek. Nejen kluci kteří byli na tomto dvoudenním turnaji odvedli kus práce. Mám radost jak se kluci zlepšují a během čtvrt roku jsme udělali veliký posun. Nehodnotím pouze turnaj a práci na ledě. Máme v ročníku kolem 16 dětí, kteří se podporují mají radost jeden z druhého a vytváří velkou silnou partu. Je to z nich cítit. A jsem přesvědčený, že ti kluci, kteří se turnaje nemohli zúčastnit, tak by předvedli to stejné. Velkou pracovitostí a bojovností jeden za druhého si troufnu tvrdit, jsme soupeře přehráli. Důležité je že to nebyla jen bojovnost, ale i dovednostně jsme byli šikovnější. Vyrovnané utkání jsme odehráli ve čtvrtfinále proti Olomouci. Největší překážka byl brankář a to je velká věc pro některé. Větší klid a hlava nahoře to změní. Nejlepší zápas jsme měli pochopitelně ve finále proti Uničovu. Zápas vyrovnaný a za mě i v dobrém tempu. Hodně bruslení, technika hole a změny směru v rychlosti. Soupeř zaslouženě vyhrál nejen zápas ale i celý turnaj zaslouženě. Byl v některých věcech šikovnější než my. Moc jsme se do finální fáze nedostávali a proto nás soupeř porazil. Určitě se nemáme za co stydět. Je to velká odměna pro všechny hráče v tomto ročníku a určitě si ji zaslouží. Děkuji za skvělou podporu a atmosféru všem rodičům.
Velkou pochvalu mají jmenovitě: Hanzelková, Sixta, Hrynyšin, Kudělka, Orlita, Šustek, Kašpárek, Sklenář, Býma, Horák Š., Géryk, Posád, Kubalčík, Stodůlka, Vojta, Rejzek, Pečenka, David, Klösel.


3
HC Bobři Valašské Meziříčí
2
HK Nový Jičín
Online
41.kolo, 19.2.2020
HC Kopřivnice
Rozpis ledové plochy
Aktuality
12.2.2020
První druholigové utkání za Nový Jičín odehrál obránce Martin Kožený (2001), náš odchovanec, v současnosti hráč juniorky VHK Vsetín.
4.2.2020
Saša Hřívová je nominována do reprezentace ČR 18 ženy na přípravný kemp a turnaj žen, který se uskuteční ve dnech 4.- 10.2.2020 v Litoměřicích a Korei. Klub blahopřeje
29.1.2020
Dnes v plné síle slaví 88 let náš sekretář JIRKA MOHLER. Všechno nejlepší a DO TOHO !!! JIRKA
10.1.2020
Kamil Gebauer nám zhodnotil utkání s Šumperkem, kde jsme urvali ZLATÝ bod.
7.1.2020
Do zápasu s Opavou jsme vložili komentář asistenta trenéra.ZDE
6.1.2020
Náš hráč Šimon Rigo byl nominován do výběru U15 Moravskoslezského kraje na Hry IV.Zimní olympiády dětí a mládeže, která se koná ve dnech 20. 1. – 23. 1. 2020 na ZS v Chebu a Karlových Varech.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Šimon Rigo získal zlatou medaili na Olympiádě dětí a mládeže

Karlovy Vary - Náš odchovanec Šimon Rigo, hrající nyní za VHK Vsetín, získal zlatou medaili s mužstvem Moravskoslezského kraje na Olympiádě dětí a mládeže, která se konala v Chebu a v Karlových Varech.

Ďáblíci 2012 si užili DERBY s Kopřivnicí a souboje s Orlovou

N o v ý J i č í n - naši nejmenší, ročník 2012, si užili nedělní souboj s nejbližším soupeřem z Kopřivnice a už od útlého věku si užívají atmosféru DERBY.I ve druhém utkání poznávali sílu a hokejové umění...