2.10.2020, Redakce

Ztracené body v Hodoníně

Hodonín - Ďáblové chtěli navázat na výkon, který vedl k vítězství ve Valmezu. Byť v okleštěné sestavě, chyběli nemocní a zranění Bordowski, Flok, Kleiner, dlouho drželi výborný výsledek. Domácí nebyli lepší, ale šťastnou trefou Romančíka v poslední minutě berou všechny body.
5.kolo, pátek 2.10.2020
SHK Hodonín2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 27. Romančík (Komínek, Jirásek), 60. Romančík (Miklík) – 10. Lehečka. Rozhodčí: Maťašovský – Maloušek, Hübl. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 528. Střely na branku: 29:32. Průběh utkání: 0:1, 1:0, 1:0.
HK Nový Jičín: Šimonů (Galuška) – Hruška, Váňa, Holáň, Már, Vacula, Krutil (A) – Štefka, Kafka, Macuh (C), Maliník, Sluštík, Lehečka, Konečný, Pecha, Poruba

Třetí nejvyšší soutěž měla v pátek na programu jedno utkání, v předehrávce 5. kola východní skupiny si hokejisté Hodonína poradili s Novým Jičínem a po triumfu 2:1 se bodově dotáhli na vedoucí Znojmo.

Chance liga na Hokejka TV

Předehrávka 5. kola – Východ

Ďáblové, povzbuzeni výhrou ve Valašském Meziříčí, byli při chuti i na jihu Moravy, kde dost dlouho drželi šanci na dobrý výsledek. Obzvlášť po vedoucí trefě Jakuba Lehečky.

Jejich katem se nakonec stal útočník Michal Romančík, který nejdřív ve druhé části vyrovnal a v čase 59:19 dokonal last minute obrat, na který už hosté nedokázali zareagovat.

Hodonín po úvodní prohře ve Znojmě zapsal třetí výhru v řadě, kterou se bodově dotáhl právě na první Orly. Nový Jičín zůstává v tabulce s jediným vítězstvím na šestém místě.

SHK Hodonín – HC Nový Jičín 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 27. Romančík (Komínek, Jirásek), 60. Romančík (Miklík) – 10. Lehečka.