32. kolo, 2.liga - Východ 2016/2017, st 11.1.2017

HC Bobři Valašské Meziříčí

2:1

Branky a nahrávky: 40. Báchor (Studený, Dvořák), 45. Hlaváč (Dalajka, Pořický) – 26. Novotný (Bahounek, Gebauer) Rozhodčí: Vrba !!!!! – Linhart, Kleprlík Vyloučení: 8:6, navíc hráči NJ Samiec 10 minut, Zdeněk 10 minut, Zdeněk do konce utkání, Slovák do konce utkání, všichni nesportovní chování Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 300 Střely na branku: 22:23 Průběh utkání: 0:1, 2:1

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Varga Mar., Nedbálek, Vrba, Báchor, Žabčík, Hladiš, Baroš, Pernický – Fojtík, Kývala, Martiník, Dalajka, Pořický (C), Kubo, Brunec (A), Dvořák (A), Varga D., Varga Mir., Hlaváč, Studený

HK Nový Jičín: Iláš (Slovák) – Stránský, Zahradníček, Běhal, Hruška, Bahounek, Vašut (C), Dresler, Cabák – Gebauer, Samiec, Christov, Málek, Zdeněk (A), Irgl, Kocián, Sonnek, Kratochvíl, Bednář, Novotný (A), Uhlár