4.1.2020, Redakce

Béčko vyhrálo v Orlové

Orlová - Utkání bylo jako na houpačce, vedení hostí , srovnání domácích, aby hosté opět vedli o tři branky a zaslouženě vezou všechny body.
19.kolo, sobota 4.1.2020
HC Orlová3:6
(0:3, 3:1, 0:2)
HK Nový Jičín B
Branky a nahrávky: 22. Mareček (Zakuťanský), 29. Dýrr (Rambousek, Klíma), 36. Grepl (Klus) – 13. Štěpjak (Chvostek), 16. Holáň (Timura), 16. Holáň (Palacký, Gřesík), 36. Štěpjak (Zedník, Chvostek), 57. Palacký (Zedník, Fajmon), 58. Štěpjak (Chvostek, Zedník). Rozhodčí: Dominik Kafka — Jakub Chamrád, Jiří Krakovčík. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 168. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:6.
HC Orlová: I. Křehlík — D. Klus, T. Síkora, F. Macurák, P. Zamecznik, R. Milch — P. Mareček, V. Grepl, F. Dýrr, M. Zakuťanský, K. Klíma, M. Rambousek, J. Korec, M. Dang, A. Přeček, M. Pacoň
HK Nový Jičín B: T. Kohn — J. Holáň, D. Pelikán, M. Andrýsek, J. Már, R. Hudec, P. Gonos — M. Štěpjak, M. Chvostek, P. Zedník, J. Palacký, D. Timura, D. Gřesík, F. Fajmon, D. Birka, M. Ertel

komentář : Jiří Hradil
Od začátku utkání jsme domácí tým přehrávali a góly Martina Štěpjaka a Honzy Holáně završili výbornou hru v první třetině a odcházeli jsme s dvougólovým náskokem do kabiny.
Do druhé části soupeř zrychlil bruslení a důraz v osobních soubojích a my pod dojmem že se nám nemůže nic stát nechali soupeře, stav utkání srovnat
V 55.minutě třetí třetiny, za vyrovnaného stavu 3-3, kdy nás několikrát podržel v bráně Tomáš Kohn, rozhodl utkání svým druhým gólem,nejmladší hráč v sestavě, Honza Holáň, který tak nejlepším způsobem napravil svou chybu při vyrovnávací třetí brance soupeře.
Ve stejné minutě přidal pojistku nečekanou ale přesnou střelou golfákem, Kuba Palacký a vítězství potvrdil gólem a druhým hattrikem v této sezóně, nejlepší střelec týmu Martin Štěpjak.
Až na krátký herní výpadek ve druhé třetině jsme předvedli bojovný a týmový výkon, který nás udržel mezi třemi nejlepšími týmy soutěže,
Pokud se nám podaří zvítězit ve středu 8.ledna kdy dohráváme v Novém Jičíně v 18:00 utkání s Horním Benešovem, tak se můžeme objevit na druhém místě našlapaného čela tabulky.
Tímto chceme pozvat co nejvíce fanoušků na středeční utkání na našem ledě, kdy můžete být svědky dobývání čela, základní části Krajské Ligy.

TIP: sport doma