29.9.2019, Bohumil Vincura

Rezerva nestačila na favorita z Těšína

N o v ý J i č í n - Domácí rezerva odehrála svoje první mistrovské utkání. Po vlažném úvodu, kdy dali hosté rychle dvě branky, se Ďáblové začali rozehřívat a v poslední třetině sahali po bodu. Výkon a vytvořená sestava dává naději, že budou velmi kvalitním soupeřem všem v KLM.
2.kolo, neděle 29.9.2019
HK Nový Jičín B2:3
(0:2, 0:1, 2:0)
TJ Sl. Český Těšín
Branky a nahrávky: 49. Zedník (Andrýsek), 59. Chvostek M. (Andrýsek, Zedník). Rozhodčí: Rapák - Kafka, Tkáč. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
HK Nový Jičín B: Kohn - Andrýsek, Koloničný, Pelikán, Hermann, Hudec, Gřesík - Zedník, Humplík, Skácel, Ertel, Hájek, Chvostek, Fajmon, Timura, Štěpják, Birka

TIP: sport doma