22.8.2019, Redakce

Odvetné derby pro domácí Ďábly

N o v ý J i č í n - Ďáblové oplatili Tatře úterní porážku. Hosté v okleštěné sestavě, bez řady opor, drželi dlouho vyrovnaný stav. Domácí vstřelili vítěznou branku 10 minut před koncem, ale objektivně je třeba říct, že byli celý zápas lepší, ale neproměnili několik vyložených šancí. Domácí vyhráli i v doplňkovém prodloužení i na nájezdy.
přát., čtvrtek 22.8.2019
HK Nový Jičín4:3
(2:1, 1:2, 1:0)
HC Kopřivnice
Branky a nahrávky: 6. Palička (Plitko, Krupa), 12. Poruba (Kafka,Lehečka), 22. Kafka (Kobylík), 49. Hruška (Tolokonnikov). Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 34:33. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3 .
HK Nový Jičín: Šimonů - Hruška, Tolokonnikov, Kobylík, Gřesík, Adamík, Metelka - Macuh, Kralík, Slovák - Kafka, Lehečka, Poruba - Krupa, Palička, Plitko - Vaňo, Pecha, Irgl

TIP: sport doma