7.12.2019, Redakce

Ďáblové berou tři body s Drtiči

N o v ý J i č í n - Po předchozích vítězstvích s Valmezem a Kopřivnicí si i dnes Ďáblové mysleli na tři body. Poctivou hrou celého mužstva a střeleckou potencí oslavence Tomečka brali plný počet.
24.kolo, sobota 7.12.2019
HK Nový Jičín3:1
(2:0, 0:0, 1:1)
SHK Hodonín
Branky a nahrávky: 7. Tomeček (Hruška), 17. Tomeček, 52. Rufer (Finsterle) – 45. Mlynář (Horák, Komínek). Rozhodčí: Blaha – Vengřín, Kořistka. Vyloučení: 4:5, navíc Ševčík (H) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 450. Střely na branku: 27:26. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
HK Nový Jičín: Šimonů (Loubal) – Tomeček, Metelka, Krutil, Rufer, Hruška (A), Váňa, Kobylík, Tolokonnikov – Pecha, Králík, Finsterle, Štefka, Lehečka, Krupa, Kafda, Palička F. (C), acuh (A), Plitko, Irgl
SHK Hodonín: Javůrek (Kubáň) – Věžník, Ševčík, Sedláček, Slabý, Miklík (A), Horák – Komínek, Mlynář, Pröschl, Matula (C), Krejčí, Charvát (A), Bulín P., Hložánek, Leška, Čejka, Polák

Kamil Gebauer - asistent trenéra :
Měli jsme výborný vstup do zápasu. Kluci plnili herní plán. První třetina se nám
herně i výsledkově opravdu povedla. Druhá třetina byla z naší strany katastrofa.
Jen díky perfektnímu Dankovi a štěstí, jsme nedostali branku. Po druhé třetině
jsme museli v kabině zvýšit hlas. Klukům jsme důrazně vysvětlili, že nemůžeme
s takovým týmem, jakým je Hodonín, hrát hokej nahoru dolů. Do třetí třetiny jsme