Martina Paličková

O víkendu 27. a 28.12.2014 se představili naši hráči 3.třídy (ročník 2006)na Turnaji ve Vsetíně. Naši malí hokejisté se utkali o medaile se soupeři: VHK Vsetín, HC Uherské Hradiště, HC RT TORAX Poruba, HC Třebíč, HC Zlín, HC Vítkovice Steel a HK Jestřábi Prostějov. Ačkoliv v těchto kategoriích o výsledky vůbec nejde, každý úspěch a gól začínající malé hokejisty potěší.

Sestava:

Mičulek David - Lyčka Tadeáš, Urban Josef, Škarka Martin, Pilíšek Vojtěch, Stančík Dalibor, Sikora David, Kresta Jakub, Mikulenka Jiří, Pšenica David

HK Nový Jičín-HC Třebíč6 : 5

Celý turnaj s plným počtem bodů vyhráli malí hokejisté z Vítkovic. Naši malí borci se na turnaji neztratili. První den neochutnali žádnou prohru, jen remizovali se Zlínem. Druhý den byl ve znamení dvou proher a to znamenalo v umístění krásné 3. místo. Nejlepším hráčem týmu Nového Jičína byl vyhlášen Martin Škarka.