Návrat amatérských soutěží je v dohledu
13.5.2021, Milan Urban

Návrat amatérských soutěží je v dohledu

N o v ý J i č í n - Čtvrtek přinesl další dobré zprávy pro děti, mládež i ostatní amatérské sportovce. Na sportoviště a posléze i do soutěží by se měli vracet rychlým tempem.


Národní sportovní agentura informovala na sociálních sítích o schůzce na Úřadu vlády České republiky, které se zúčastnili premiér Andrej Babiš, předseda NSA Milan Hnilička, hlavní hygienička Pavla Svrčinová a zástupci sportovního prostředí – Jaromír Jágr, Tomáš Král, Michal Ježdík a Slavomír Lener.

Výsledky schůzky vypadají velmi optimisticky.

V pondělí 17. května už jistě dojde k chystanému rozvolnění na 10 osob (po dvojicích) ve vnitřních sportovištích a 30 na venkovních.

O týden později by to mohlo být 30 osob uvnitř a 50 venku, další týden nato – tedy od 31. května – 100 osob uvnitř a 200 venku.

Ve stejném termínu by se teoreticky mohly rozjet i soutěže, byť třeba lední hokej to v současném období už tolik netlačí.

Vše ale bude podmíněno příznivou epidemickou situací. Pokud se v nejbližších dnech nezhorší, tento návrh bude vláda projednávat na svém pondělním zasedání.

Tam by měla specifikovat i konkrétní podmínky, zejména tedy případnou nutnost testování a podobně.5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
28.5.2021
Naši nejmladší si dnes vyzkoušeli další, skoro sportovní aktivitu paintball
19.5.2021
I k dnešnímu dni jede bomby VOJTA 49.DEN
17.5.2021
V 15. kole našeho seriálu nám odpovídal Milan Urban a hrneček od nás dostane Daniel Horák z Rybího !!! GRATULUJEME !!!
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Oslava Soutěže a titulu Třince

N o v ý J i č í n - dnešní den Dětí se vydařil. Proběhlo vyhodnocení dlouhodobé Soutěže našich Ďáblíků v přípravě na novou sezónu a navíc přijeli naši odchovanci, Ondra, Honza a Michal, kteří dovezli...

Dlouhodobá soutěž je u konce, slavnostní vyhodnocení bude 1. června

N o v ý J i č í n - Dnes je oficiálně ukončena dvouměsíční soutěž Ďáblíci se připravují na novou sezonu 2021 ❗❗❗ Vyhlášení soutěže proběhne v úterý 1.6. za doprovodu našich třineckých...