Na zimáku se zvelebuje
8.4.2020, Redakce

Na zimáku se zvelebuje

N o v ý J i č í n - Novojičínští Ďáblíci i Ďáblové ukončili sezónu již 29.února, aby na Zimák mohla nastoupit stavební firma NAVLÁČIL ze Zlína, která bude rekonstruovat střechu.

Novojičínští Ďáblíci i Ďáblové ukončili sezónu již 29.února, aby na Zimák mohla nastoupit stavební firma NAVLÁČIL ze Zlína, která bude rekonstruovat střechu. Součástí rekonstrukce je instalace nové ho osvětlení, ozvučení, vzduchotechniky a nové časomíry.


Zaměstnanci Zimáku, vedení, trenéři, ledaři, vrátní, uklízečky, hospoda i obchod, využívají výluky k vyklizení všech letitých skladů, k opravám šaten, aby byly na začátek sezóny připraveny. Některé staré sklady se zrekonstruují na šatny, kterých je při současném boomu malých hokejistů nedostatek.

Přílohou článku je bohatá fotodokumentace, kde si lze prohlédnout první měsíc rekonstrukce, jakým způsobem probíhá.

Všechny práce běží přesně podle harmonogramu a zatím se nevyskytl žádný problém, který by stavbu nějakým způsobem zpomalil a zároveň se dodržují všechna pravidla nouzového stavu.
Rekonstrukce střechy BŘEZEN 2020
Rekonstrukce šaten a skladů BŘEZEN 2020

Titulní foto vzniklo 10.3., proto ještě bez roušek
Rozpis ledové plochy
Aktuality
28.5.2020
Zítra slaví 50 let bývalý kapitán, miláček ochozů, Ota Lahres. Blahopřejeme!!! Ota
12.5.2020
Ďáblové dohodli první přípravná utkání. S tradičním letním rivalem z PÚCHOVA se utkají 28.8. venku a 4.9. doma. MŠK Púchov
24.4.2020
Dnes slaví 40. narozeniny bývalý kapitán, Přema Vašut. Blahopřejeme !!!
27.3.2020
V těchto dnech se slaví 60 let bývalí hráči Nového Jičína, Miroslav Štursa a Pavel Hruška. Klub jim blahopřeje
11.3.2020
Od dnešního dne jsou až do odvolání zrušeny všechny tréninky a zápasy PŘÍPRAVKY.
10.3.2020
Ďáblíci čekají na rozhodnutí Hokejového svazu jakým způsobem budou organizována mládežnická utkání a tréninky. Budeme Vás neprodleně informovat.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Český svaz ledního hokeje ukončil hokejovou sezónu

Praha - Výkonný výbor ČSLH rozhodl na svém zasedání dnes s okamžitou platností o zrušení všech zbývajících utkání ve všech soutěžích MLÁDEŽE.

Tréninky a soutěže mládeže pokračují

N o v ý J i č í n - Na základě rozhodnutí ČSLH budou pokračovat tréninky a utkání mládeže a počet diváků při nich nesmí přesáhnout 100 osob ve stejný čas.