Konec sezóny ve 2.lize
22.12.2020, Milan Urban

Konec sezóny ve 2.lize

Praha - Dnes obdržely kluby 2.ligy mail od ředitele řízení soutěží Českého hokeje, pana Antonína Vansy, že se sezóna nedohraje. Toto rozhodnutí musí potvrdit ještě Výkonný výbor svazu, ale to bude jen formální záležitost.

Ředitel soutěží nás informuje, že dnes dopoledne proběhlo jednání mezi ČSLH a ministerstvem zdravotnictví České republiky ve věci konání II. ligy ČR. Jeho závěrem je, že s ohledem na současnou situaci ohledně vývoje pandemie COVID-19 nemůže ministerstvo zdravotnictví ČR udělit výjimku z opatření přijatých vládou České republiky pro konání II. ligy ČR.

Jak jsme byli informováni již dříve, stanovil ČSLH jako nejpozdější datum, kdy by bylo nutné znovuzahájit II. ligu ČR, aby bylo zajištěno její regulérní dohrání a určení postupujícího družstva do vyšší soutěže, 3. leden 2021. Tento termín je nyní vyloučen. Současně tak je vyloučeno, že by mohlo dojít k dohrání II. ligy v pozdějších termínech, ať už z důvodu, že 30. 4. 2021 dle platných řádů ČSLH vyprší většina uzavřených smluvních vztahů, ale též z důvodů organizačních, kdy je u řady zimních stadionů zcela vyloučeno, že by byl jejich provoz umožněn po 31. 3. 2021. Navíc je nezbytné zmínit, že v mnoha případech došlo k rozpuštění ledových ploch, nebo k nim v nejbližší době dojde s ohledem na nemožnost trénování mládežnických týmů.

Za této situace není jiná cesta, než připravit výkonnému výboru ČSLH na jeho nejbližší jednání návrh, jímž by byla předčasně ukončena soutěž II. liga ČR v sezóně 2020-2021, neboť její regulérní (resp. sportovně smysluplné) dohrání není možné.5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
27.kolo, 20.1.2021
HC Kopřivnice
Rozpis ledové plochy
Aktuality
12.1.2021
V neděli zemřel dlouholetý ledař Zimáku ANTONÍN HUB. Upřímnou soustrast celé rodině. Tonda
5.1.2021
Daniel Palička se může těšit na Ďábelský hrníček, neboť správně odhalil Davida Štefku, který nám odpovídal na otázky.
23.12.2020
Desáté kolo vyhrál Rostislav Hypl a Ďábelský hrníček je jeho odměnou. GRATULUJEME !!!
18.12.2020
na otázky 9. kola pohled do duše Ďábla nám odpovídal Daniel Šimonů, což správně a jako první odhalila Veronika Pšenicová z Šenova u Nového Jičína - gratulujeme k Ďábelskému hrníčku !!!
15.12.2020
Václav Šťastný z Bartošovic správně odhalil že odpovědi v 8. kole pohledu do duše Ďábla nám poskytl Jakub Hruška. GRATULUJEME k Ďábelskému hrníčku !!!
11.12.2020
V sedmém kole nám odpovídal Ďábel Jan Holáň a jako první ho správně uhodl Petr Čech z Hladkých Životic a může se těšit na Ďábelský hrníček!! GRATULUJEME !!!
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Špičky prosí ministra: Neberte lidem sport! Chystají pilotní projekt

Praha - Nikoho, kdo se pohybuje ve sportovním prostředí, nenechává aktuální situace klidným. Lídři českého sportu proto poslali ministru zdravotnictví Janu Blatnému společný dopis.

Zemřel Pavel Chalupa

N o v ý J i č í n - ​Ve věku nedožitých 75 let zemřel dlouholetý činovník hokejového klubu, Pavel Chalupa.