Konec sezóny ve 2.lize
22.12.2020, Milan Urban

Konec sezóny ve 2.lize

Praha - Dnes obdržely kluby 2.ligy mail od ředitele řízení soutěží Českého hokeje, pana Antonína Vansy, že se sezóna nedohraje. Toto rozhodnutí musí potvrdit ještě Výkonný výbor svazu, ale to bude jen formální záležitost.

Ředitel soutěží nás informuje, že dnes dopoledne proběhlo jednání mezi ČSLH a ministerstvem zdravotnictví České republiky ve věci konání II. ligy ČR. Jeho závěrem je, že s ohledem na současnou situaci ohledně vývoje pandemie COVID-19 nemůže ministerstvo zdravotnictví ČR udělit výjimku z opatření přijatých vládou České republiky pro konání II. ligy ČR.

Jak jsme byli informováni již dříve, stanovil ČSLH jako nejpozdější datum, kdy by bylo nutné znovuzahájit II. ligu ČR, aby bylo zajištěno její regulérní dohrání a určení postupujícího družstva do vyšší soutěže, 3. leden 2021. Tento termín je nyní vyloučen. Současně tak je vyloučeno, že by mohlo dojít k dohrání II. ligy v pozdějších termínech, ať už z důvodu, že 30. 4. 2021 dle platných řádů ČSLH vyprší většina uzavřených smluvních vztahů, ale též z důvodů organizačních, kdy je u řady zimních stadionů zcela vyloučeno, že by byl jejich provoz umožněn po 31. 3. 2021. Navíc je nezbytné zmínit, že v mnoha případech došlo k rozpuštění ledových ploch, nebo k nim v nejbližší době dojde s ohledem na nemožnost trénování mládežnických týmů.

Za této situace není jiná cesta, než připravit výkonnému výboru ČSLH na jeho nejbližší jednání návrh, jímž by byla předčasně ukončena soutěž II. liga ČR v sezóně 2020-2021, neboť její regulérní (resp. sportovně smysluplné) dohrání není možné.5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
17.5.2021
V 15. kole našeho seriálu nám odpovídal Milan Urban a hrneček od nás dostane Daniel Horák z Rybího !!! GRATULUJEME !!!
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
13.4.2021
Vojta N. jde do čela 13.den
13.4.2021
I za nepříznivého počasí pokračuje naše Soutěžení, v čele je pořád Seboš, těsně za ním Siki nejmladší a Vojta N. 12. den
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Návrat amatérských soutěží je v dohledu

N o v ý J i č í n - Čtvrtek přinesl další dobré zprávy pro děti, mládež i ostatní amatérské sportovce. Na sportoviště a posléze i do soutěží by se měli vracet rychlým tempem.

Průběžné pořadí a nové úkoly na týden od 10.5. do 16.5.

N o v ý J i č í n - 39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si...