Filip Palička

Ve dnech 4. - 5.4.2015 se starší dorostenci zúčastnili turnaje O pohár města České Lípy. Z přihlášených mužstev byli vytvořeny dvě skupiny se systémem každý s každým a hrálo se v základních skupinách 2x20 minut. Po odehraných utkáních ve skupinách následovala finálová část: A1-B1,B2-A2,A3-B3,B4-A4 dle umístění ve skupinách a hrálo se 3x15 minut.

Turnaje se zúčastnilo celkem osm mužstev, které byly rozděleny do dvou základních skupin. Už v základní skupině B naši dorostenci ukázali svou sílu a velkou touhu po vítězství, všechny tři utkání s přehledem vyhráli. Ve finálovém utkání  porazili domácí hokejisty fotbalovým výsledkem 1:0 a do Nového Jičína dovezli zlaté medaile. Z turnaje si FILIP PALIČKA odvezl ohodnocení - NEJLEPŠÍ HRÁČ TURNAJE.

Sestava:

brankáři: Robin Majoroš, Petr Mach

obránci: Jan Gonos, Ivo Mikuš, Honza Kysučan, Radim Hudec, Lukáš Fojtášek, Honza Már

útočníci: Václav Humplík, Filip Palička (A), Mira Krupa, Daniel Dostál, Florian Kitzberger, Patrik Cvečka, Lukáč Palacký, Filip Fajmon (C), Daniel Juříček, Martin Najvar, Matěj Timko

Výsledky skupiny B:

HK Nový Jičín - HC Vlci Jablonec n./N.     7 : 2(5:0, 2:2)

branky: 2. Palacký (Juříček), 8. Palička, 8. Timko (Hudec), 10. Palička, 13. Gonos (Fajmon), 34. Humplík (Palička), 40. Najvar (Timko)

nejlepší hráč utkání: Filip Palička

HC Děčín - HK Nový Jičín                            2 : 6(1:4, 1:2)

branky: 8. Najvar (Palička), 10. Juříček (Fajmon), 11. Palička (Dostál), 19. Timko (Najvar), 27. Palička, 33. Timko (Najvar, Kysučan)

nejlepší hráč utkání: Robin Majoroš

HK Nový Jičín - HC Nový Bydžov                 8 : 2(3:0, 5:2)

branky: 4. Palička (Gonos), 16. Juříček ( Fajmon, Palacký), 17. Dostál (Palička, Cvečka), 22. Palacký (Juříček), 24. Najvar (Palička), 29. Krupa, 38. Hudec (Kysučan), 39. Timko (Fojtášek)

nejlepší hráč utkání: Lukáš Palacký

HC Nový Bydžov - HC Děčín5 : 4