Představujeme nové hráče - LUKÁŠ KRÁLÍK
19.8.2019, Bohumil Vincura

Představujeme nové hráče - LUKÁŠ KRÁLÍK

N o v ý J i č í n -

jménoLukáš Králík
datum narození03-14-1993
Pozice v týmuÚtočník
1. - Jaká je Tvá hokejová historie?Nejdelší dobu své kariéry (dorost,juniorka a 2 roky v A týmu) jsem strávil v Olomouci potom jsem byl rok v Kanadské WHL v týmu Victoria Royals a po svém návratu jsem byl opět 2 roky v Olomouci, potom na hostování jednu sezonu v Trebíči a pak jsem vyzkoušel i zahraniční angažmá ve Francii. Po návratu jsem hrál v Šumperku, kde jsem strávil tři sezóny a kde jsem i s hokejem začínal jako malý (3-7 třída základní školy) a nyní Nový Jičín.
2. - Proč Nový Jičín?Našel jsem si práci, ale chtěl jsem hrát i nadále hokej. Věděl jsem, že kluci z Jičína to mají stejně, musí skloubit práci s hokejem a klub jim vychází vstříct.
3. - V čem si myslíš, že vynikáš? Mou doménou je prostor před brankou.
4. - Kdo je pro tebe v kádru nejoblíbenější?Určitě trenér - zdravím pane trenére !! Ne, teď vážně - asi Kuba Lehečka, pořád se někde potkáváme. Jak v mládeži v Olomouci, pak v Šumperku a teď i v Jičíně.
5 - V jaké činnosti budeš Ďáblům nejprospěšnější ?Vzhledem k tomu ze jsou v šatně docela mladí kluci tak asi zkušenost. A doufám, že tam padnou i nějaké góly!
6.- Tvůj TIP na umístění po základní části soutěže ?Věřím, že letos si zahrajeme play off, takže jakoukoli play off pozici.Rozpis ledové plochy
Aktuality
28.5.2020
Zítra slaví 50 let bývalý kapitán, miláček ochozů, Ota Lahres. Blahopřejeme!!! Ota
12.5.2020
Ďáblové dohodli první přípravná utkání. S tradičním letním rivalem z PÚCHOVA se utkají 28.8. venku a 4.9. doma. MŠK Púchov
24.4.2020
Dnes slaví 40. narozeniny bývalý kapitán, Přema Vašut. Blahopřejeme !!!
27.3.2020
V těchto dnech se slaví 60 let bývalí hráči Nového Jičína, Miroslav Štursa a Pavel Hruška. Klub jim blahopřeje
11.3.2020
Od dnešního dne jsou až do odvolání zrušeny všechny tréninky a zápasy PŘÍPRAVKY.
10.3.2020
Ďáblíci čekají na rozhodnutí Hokejového svazu jakým způsobem budou organizována mládežnická utkání a tréninky. Budeme Vás neprodleně informovat.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Český svaz ledního hokeje ukončil hokejovou sezónu

Praha - Výkonný výbor ČSLH rozhodl na svém zasedání dnes s okamžitou platností o zrušení všech zbývajících utkání ve všech soutěžích MLÁDEŽE.

Tréninky a soutěže mládeže pokračují

N o v ý J i č í n - Na základě rozhodnutí ČSLH budou pokračovat tréninky a utkání mládeže a počet diváků při nich nesmí přesáhnout 100 osob ve stejný čas.