Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

28.5.Kluby 2. ligy schválily návrh podoby soutěže, bude se hrát ve 3 skupináchRedakcePraha - Kluby druhé ligy na dnešním aktivu schválily návrh podoby soutěže pro sezonu 2020/21, který bude nyní předložen výkonnému výboru Českého hokeje.
23.5.Do 2.ligy se přihlásilo 24 klubů, navrženy jsou 2 variantyRedakceN o v ý J i č í n - V pátek 22.5. byl poslední den pro podání přihlášek klubů do 2.ligy. Možnosti využilo 24 klubů, takže se nabízejí 2 varianty se třemi nebo čtyřmi skupinami.
15.5.Manažér klubu Milan Urban o minulosti, přítomnosti a budoucnosti aneb od TJ k ĎáblůmBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
10.5.ROZHODNUTO !!! Trenéři a asistenti pro sezónu 2020/2021 !!!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n -
10.5.Ďáblové se přihlásili do 2.ligy RedakceN o v ý J i č í n - Ďáblové budou i v příští sezóně hrát 2. ligu. Vedení klubu poslalo přihlášku a zaplatilo startovné. Zatím nikdo neví, jakou podobu soutěž bude mít. Svaz o systému rozhodne až na základě počtu přihlášených mužstev do 2. ligy. Podle informací z ostatních klubů jsou zatím jistá derby s Kopřivnicí a Bobry z Valašského Meziříčí a přihlášku podá i Opava.
4.5.Novojičínské hvězdy ve světě a světové hvězdy na našem Zimáku.Bohumil VincuraN o v ý J i č í n -
28.4.26 sezón NOVÉHO JIČÍNA ve 2. hokejové lizeRedakce
26.4.Hrajeme si, učíme se, bojujeme, vítězíme !!!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n -
17.4.Sám sobě trenérem II.Bohumil VincuraNový Jičín a okolí
8.4.Na zimáku se zvelebujeRedakceN o v ý J i č í n - Novojičínští Ďáblíci i Ďáblové ukončili sezónu již 29.února, aby na Zimák mohla nastoupit stavební firma NAVLÁČIL ze Zlína, která bude rekonstruovat střechu.
6.4.Sám sobě trenéremBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
12.3.Český svaz ledního hokeje ukončil hokejovou sezónuRedakcePraha - Výkonný výbor ČSLH rozhodl na svém zasedání dnes s okamžitou platností o zrušení všech zbývajících utkání ve všech soutěžích MLÁDEŽE.
10.3.Tréninky a soutěže mládeže pokračují RedakceN o v ý J i č í n - Na základě rozhodnutí ČSLH budou pokračovat tréninky a utkání mládeže a počet diváků při nich nesmí přesáhnout 100 osob ve stejný čas.
7.3.Velký rozhovor s šéftrenérem mládeže Petrem Macháčkem.Bohumil Vincura Upřímné odpovědi na pichlavé otázky, to je obsah tohoto rozhovoru s šéftrenérem mládeže našeho klubu
5.3.Závěr sezóny ve ŽďáruZNS - NJI 7:4, 45.kolo | RedakceŽďár n/S - v posledním utkání sezóny se střetla dvě mužstva, která už končí pod čarou play off. Utkání mělo slavnostní atmosféru. S kariérou se loučil domácí kapitán Kunstmuller.
2.3.Další úspěchy Ďáblíků jsou příslibem do budoucnosti!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n - Uherský Ostroh
1.3.Prohra Ďáblů s ŽihadlyMOB - NJI 4:2, 44.kolo | RedakceMoravské Budějovice - Ďáblové přijeli s prázdnou z Budějovic, kdy rozhodující branku obdrželi v power play.
26.2.Play off KLM skončilo pro béčko hned ve čtvrtfináleNJI - CTE 2:5, 0.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - zkušenosti z play off využili hráči Českého Těšína maximálně. Sérii s Novým Jičínem ukončili hned ve druhém zápase, v jeho 1.třetině, kdy získali čtyřbrankový náskok. Ten už si potom pohlídali. Náš mladý tým zaslouží pochvalu za celoroční práci a vynikající 2. místo po základní části. Zkušenosti z letošního play off se jim v budoucnu budou určitě hodit.
24.2.Ďáblíci 2012 změřili síly s RožnovemRedakceRožnov p.R. - Mladé talenty ročníku 2012 si tentokrát zajely vyzkoušet své dovednosti do nedalekého Rožnova, kde kromě hokejového umění bývá na ledě i dost důrazu a to se jim bude do budoucna určitě hodit.
22.2.V prvním utkání čtvrtfinále play off KLM prohráli Ďáblové v prodlouženíCTE - NJI 5:4, 0.kolo | RedakceČeský Těšín - jako na houpačce byl stav utkání až nakonec domácí rozhodli v prodloužení. Odveta se hraje ve středu v Novém Jičíně v 18 hodin.
21.2.Ďáblové se rozloučili s fanoušky vítězstvímNJI - HOD 3:2, 42.kolo | N o v ý J i č í n - Ďáblové šli do posledního domácího zápasu s jednoznačnou snahou zvítězit. Dalo by se říci, že hráli se svým oblíbeným soupeřem. Na velmi kvalitní Hodonín letos umí a potvrdili to i dnes. Všichni hráči dnes zaslouží pochvalu. Adam Hilšer dnes vstřelil první druholigovou branku, která nasměřovala mužstvo k vítězství.
19.2.Derby rozhodlo definitivně o play offNJI - KOP 1:5, 41.kolo | RedakceN o v ý J i č í n -
15.2.Rezerva poskočila po výhře v Horním Benešově na 2. místoHBE - NJB 2:8, 27.kolo | RedakceHorní Benešov - po jednoznačné výhře v Horním Benešově skončili Ďáblové základní část na krásném 2. místě. Ve čtvrtfinále play off je čeká Český Těšín, loňský vítěz. První utkání se bude hrát v sobotu 22.2. v Těšíně, odveta a případný třetí zápas v Novém Jičíně.
15.2.Tři minuty rozhodly o vítězství BobrůVAL - NJI 3:2, 40.kolo | RedakceValašské Meziříčí - poslední minuta 2.třetiny a začátek 3. rozhodly o vítězství domácích. Ďáblové dlouho drželi vedení, dlouho dřeli, bojovali, ale body jim nebyly souzeny.
13.2.Béčko splnilo povinnost s RožnovemNJB - ROZ 4:2, 26.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - povinné body získala rezerva Ďáblů s Rožnovem až po zlepšeném výkonu ve 3. třetině. V blížícím se play off by tento výkon asi nestačil.
12.2.Lídr Ďábly přestřílel a odváží si bodyNJI - ŠUM 1:5, 39.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Soupeř potvrdil kvality nejlepšího mužstva soutěže, ale minimálně do 15. minuty to byli domácí, kteří měli 4 šance, které volaly po gólu. Soupeřova dominance začala po chybě ve vlastní přesilovce, kdy ujel Milfajt a zahájil vlastní kanonádu. Domácí se v žádném okamžiku nevzdali a slouží jim ke cti, že hráli až do konce nebojácně a donutili soupeře k maximálnímu výkonu.
8.2.Béčko prohrálo s lídrem soutěžeSTU - NJB 8:6, 25.kolo | RedakceStudénka - V atraktivním okresním derby potvrdili domácí roli favorita, ale hosté jim dlouho odolávali, ale vyrovnaný výsledek nakonec domácí potvrdili vedoucí brankou.
8.2.Vyrovnané utkání ovládla OpavaNJI - OPA 2:4, 38.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Utkání, důležitější pro Ďábly, zvládli Opavští, kteří tak potvrdili své výborné výkony v sezóně. Domácí v oslabené sestavě dřeli, snažili se, ale bohužel dát gól je nad jejich síly.
5.2.Šimon Rigo získal zlatou medaili na Olympiádě dětí a mládežeRedakceKarlovy Vary - Náš odchovanec Šimon Rigo, hrající nyní za VHK Vsetín, získal zlatou medaili s mužstvem Moravskoslezského kraje na Olympiádě dětí a mládeže, která se konala v Chebu a v Karlových Varech.
4.2.Ďáblíci 2012 si užili DERBY s Kopřivnicí a souboje s OrlovouRedakceN o v ý J i č í n - naši nejmenší, ročník 2012, si užili nedělní souboj s nejbližším soupeřem z Kopřivnice a už od útlého věku si užívají atmosféru DERBY.I ve druhém utkání poznávali sílu a hokejové umění dalšího regionálního soupeře,kluků z Orlové.