Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

2.8.Svěřenci kouče Flašara odstartovali přípravu na leděDavid ŠimonV pátek 1. srpna odstartovali druholigový tým Nového Jičína další část přípravy před novou sezonou. Po náročné červencové letní přípravě začali hráči trénovat na ledě. Na úvodním hodinovém tréninku si hráči vyzkoušeli novou výstroj. Od pondělí 4. srpna budou hráči denně trénovat ve dvouhodinových cyklusech. Trenérské duo Flašar - Grimm má k dispozici 20 hráčů, chybí zatím nemocný Pavel Hanák a Libor Pavliš. K týmu se navíc přidal Petr Kalus a Lukáš Bacul, kteří se připravují na zahraniční angažmá. První utkání hráči Nového Jičína odehrají 12. srpna ve Valašském Meziříčí.
13.8.Nový Jičín v prvním přípravném utkání podlehl BobrůmVAL - NJI 4:3, 1.kolo | David ŠimonV prvním přípravném utkání zavítali svěřenci kouče Flašara na led Valašského Meziříčí. Již v první třetině šli hosté do vedení, ale Bobři dokázali ještě v závěru třetiny stav otočit. Skóre se přelévalo ze strany na stranu až do samotného závěru, kde se nakonec radovali šťastnější hráči Valašského Meziříčí. Branky Nového Jičína vstřelili Mikšan, Zdeněk a Franek.
15.8.Příchody a odchody hráčů před sezonou 2014/2015Milan Urban
20.8.Mladší dorost rozstřílel svého soupeře z Frýdku MístkuNJI - FRM 12:1, 0.kolo | Milan UrbanMladší dorost se poprvé v nové sezóně představil na domácím ledu. Celý zápas měli mladší dorostenci pod kontrolou a zaslouženě vyhráli vysoko 12:1.
22.8.První přípravný zápas mužů na domácím leděNJI - VAL 5:2, 2.kolo | Milan Urban
26.8.Mladší dorostenci nezvládli zápas NJI - VAL 4:12, 0.kolo | Milan UrbanMladších dorostenci zápas proti Valašském Meziříčí vůbec nezvládli. Přestože jsme otevřeli skóre již ve druhé minutě, celý zápas měli ve svých rukou naši soupeři z Valašského Meziříčí. Na konci zápasu na světelné tabuli svítilo skóre 4:12 v náš neprospěch.
28.8.Mladší dorost: podruhé to s Frýdkem nevyšloNJI - FRM 6:7, 0.kolo | Milan Urban
1.9.Zápasy mládeže v týdnu 1.9. - 7.9.2014Milan Urban.
2.9.Nový Jičín přestřílel Frýdek-MístekNJI - FRM 7:2, 0.kolo | Milan UrbanNový Jičín - Nový Jičín přestřílel v přípravě Frýdek-Místek 7:2, výraznou stopu v utkání zanechali naši junioři z Třince Zahradníček a bratři Kovařčíkové
2.9.Blíží se start RAKO extraligy dorostu, soutěže mladšího dorostu zastřešuje značka ELIODMartina PaličkováSpolečnost LASSELSBERGER, s. r. o. a ČSLH se dohodly na prodloužení spolupráce v oblasti podpory mládežnického hokeje. Nejvyšší dorostenecká soutěž tak ponese stejně jako v uplynulé sezóně název RAKO extraliga staršího dorostu. V soutěži se představí čtyřiadvacet mužstev, rozdělených ve skupinách Střed, Východ a Západ. Po základní a nadstavbové části se šestnáct nejlepších celků utká v play off, které určí mistry České republiky v kategorii staršího dorostu, tj. hráčů do osmnácti let. RAKO extraliga staršího dorostu začíná v pátek 5. září 2014, titul z loňského roku obhajují hokejisté Bílých Tygrů Liberec, kteří porazili ve finále Kometu Brno.
2.9.Liga starších žáků "A" 2001 a 2002 (8. třída) a Liga mladších žáků "C" 2003 a 2004 (6. třída)Martina PaličkováTechnické normy k soutěžím Ligy starších a mladších žáků (6. a 8. třída).
2.9.Liga starších žáků "B" 2001 a 2002 (7. třída) a Liga mladších žáků "D" 2003 a 2004 (5. třída)Martina PaličkováTechnické normy k soutěžím Ligy starších a mladších žáků (5. a 7. třída).
2.9.Cenný přerovský skalp v přípravěNJI - PRE 8:3, 5.kolo | Milan UrbanNový Jičín - Domácí hokejisté vyhráli podruhé za sebou vysokým rozdílem. Po výhře nad Frýdkem-Místkem potvrdili střeleckou formu i proti favoritovi soutěže, Přerovu. Je to sice jen přípravný zápas, ale každý takový výkon pomůže sebevědomí mužstva před nastávající náročnou sezónou
4.9.Vysoká prohra v PoruběPOR - NJI 8:0, 6.kolo | Gabriela Juříková, Milan UrbanNový Jičín - Po dvou povedených zápasech doma přišel gólový příděl v Ostravě. Je nutné říct, že mužstvo Nového Jičína nehrálo kompletní
7.9.Mladší dorost: Úvod soutěže Novému Jičínu nevyšel, prohrál s rivalem z KopřivniceCVL - NJI 4:2, 1.kolo | Martina PaličkováHned v úvodu ELIOD Ligy mladšího dorostu jsme narazili na rivala se sousední Kopřivnice. Domácí otevřeli skóre v 9. minutě a vedli 1:0. Na tuto situaci obratem odpověděli Jičíňáci, kteří zásluhou Jirky Plandora vyrovnali. Ve druhé třetině byly velké šance na obou stranách, ale pouze Kopřivnice toho využila a opět vedla 2:1. Začátek třetí třetiny nám opět nevyšel a skóre se zvýšilo o další branku. Přestože modrobílí v závěru Krupou snížili, na dorovnání skóre už bylo pozdě a naopak ještě dostali čtvrtou branku. Ve druhém kola nás čekají na domácím ledě Jestřábi Prostějov.
7.9.8. třída si veze příděl z RožnovaCVL - NJI 19:1, 1.kolo | Martina PaličkováNaši osmáci úvod sezóny vůbec nezvládli a vezou si prohru 19:1.
7.9.6. třída: Úvod sezóny nevyšelCVL - NJI 13:4, 1.kolo | Martina Paličková.
7.9.Zápasy mládeže v týdnu 8.9. - 14.9.2014Martina Paličková.
7.9.Víte, kde hrají naši mladí odchovanci?Martina PaličkováNovojičínský hokej vychoval nesčetné množství hokejistů, kteří úspěšně reprezentují novojičínskou filozofii práce s mládeží. Mezi nejvýznamnější odchovance patří: Rostislav Klesla, David Květoň, Jan Dresler, Tomáš Štůrala či Martin Janáček.
7.9.První tři mistrovské body jsou už doma!!!Kateřina KrutílkováSezóna ještě ani nezačala a my se už můžeme chlubit prvními body, o které se postarali naši hráči.
8.9.Starší žáci si poradili s HavířovemHAV - NJI 3:5, 1.kolo | Martina PaličkováV první kole starší žáci zajížděli k utkání do Havířova. Utkání nezačali dobře. V 15. minutě starší žáci již prohrávali 2:0, ale do konce třetiny zásluhou Ondřeje Cuba a Dana Handla vyrovnali. Utkání rozhodli naši starší žáci v průběhu druhé třetiny a z Havířova si vezou dva cenné body.
8.9.Mladším žákům nevyšla třetí třetina a z Havířova jedou bez boduHAV - NJI 7:3, 1.kolo | Martina PaličkováTak jako starší žáci i mladší žáci zavítali na led soupeře z Havířova. Přestože po druhé třetině mladší žáci vedli zásluhou Ďurkáče, Bezděka a Fabíka 1:3, třetí třetina byla katastrofální, kterou prohráli 6:0, a tím i celý zápas. Cenné dva body nechali soupeři.
9.9.MINIHOKEJ 2006Martina PaličkováTechnické normy k soutěži Minihokej 2006 (3. třída)
10.9.HK Nový Jičín uzavřel soupiskuRedakceN o v ý J i č í n - Dnešním dnem, utkáním v Přerově, byla dokončena tvorba sestavy, která by měla reprezentovat HK Nový Jičín ve 2. lize v sezóně 2014- 2015.
10.9.V generálce prohra s HC Zubr PřerovPRE - NJI 5:3, 7.kolo | RedakceP ř e r o v – Domácí odvetou s Novým Jičínem hokejoví Zubři ve středu zakončili přípravnou část. Generálka na mistrovské duely byla vítězná, ale nepříjemný soupeř nadělal přerovskému týmu dosti starostí. Opět až třetí dějství se znovu více neslo v režii modrožlutých, kteří si získali rozhodující náskok. Po výsledku 5:3 tým Zubrů oplatil svému soupeři nedávnou hodně vysokou porážku.
10.9.Krajská liga přípravek 2005Martina PaličkováTechnické normy k soutěži Krajská liga přípravek 2005 (4. třída)
11.9.Obě druholigové skupiny budou mít lichý počet účastníků. Co na to svaz?RedakceN o v ý J i č í n - Že Vám to přijde absurdní? Ano, je to tak. Druhá hokejová liga má v letošní sezoně dvě skupiny s lichým počtem účastníků. Na východě totiž měsíc před startem ligy odstoupila z ligy HC Orlová, necelý týden před prvním kolem skupiny Západ pak svaz kvůli dluhům vyloučil hokejisty Berouna. Nastává tak velmi paradoxní situace - liga má celkem 28 mužstev, přitom ani jedna ze skupin nebude mít sudý počet týmů.
14.9.Mladší žáci (5.třída) nestačili na Černé VlkyNJI - CVL 2:7, 2.kolo | Martina PaličkováV 2. kole jsme na domácím ledě přivítali Černé Vlky. Přestože po první třetině Nový Jičín vedl o dvě branky, tento náskok si neudržel a nakonec prohrál 2:7.
14.9.6.třída dostala velký příděl branek od TřinceNJI - TRI 2:13, 2.kolo | Martina PaličkováDalší zápas,který nevyšel.