Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.9.Turnaj BAK Cup v Trutnově vyhráli Medvědi z DěčínaRedakceTrutnov - Naši muži využili pozvánku na atraktivní turnaj do Trutnova. Ten sloužil především k přípravě, ale byl taky zajímavou konfrontací s mužstvy z jiné skupiny 2. ligy. Vítězem se stalo mužstvo Děčína, naši hokejisté berou bronz za 3. místo.
2.9.Ďábelské béčko na domácím turnaji nezklamaloBohumil VincuraN o v ý J i č í n
2.9.Pozvánka na seminářBohumil Vincura Nový Jičín
2.9.POZOR - utkání s juniorkou Vítkovice ZRUŠENO !!!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n -
2.9.Rezerva se Studénkou těsně prohrálaNJB - STU 5:6, 0.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - příprava se Studénkou byla velmi vyrovnaná, o vítězi rozhodla poslední minuta
2.9.1. utkání turnaje BAK CupDEC - NJI 5:0, 0.kolo | RedakceTrutnov - utkání opět ve stylu my hrajeme, branky střílí soupeř
2.9.2. utkání turnaje BAK Cup TRU - NJI 3:2, 0.kolo | RedakceTrutnov - v utkání s domácími předvedli Ďáblové nejlepší výkon na turnaji
2.9.3.utkání turnaje BAK CupHRO - NJI 3:4, 0.kolo | RedakceTrutnov - vítězství zajistil hattrickem Rok Macuh
3.9.Ďáblíci r.2012 na turnaji v Opavě PRVNÍ !!!RedakceN o v ý J i č í n - O p a v a
3.9.Ďáblíci ročníku 2011 na turnaji v Opavě pátí.RedakceN o v ý J i č í n - O p a v a
4.9.Týden hokeje je tady !! 25.9.2019 v 15,00 - pro všechny děti !!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n
5.9.Představujeme nové hráče - MACUH RokBohumil VincuraN o v ý J i č í n
7.9.Dorost neudržel náskok v Karviné, veze bodKAR - NJI 7:6, 1.kolo | RedakceKarviná - Dorost měl 47 minut zápas pod kontrolou, ale pak fyzicky odpadl, domácí vyrovnali a na penalty získali rozdílový bod.
9.9.Mladší a Starší žáci odehráli svá první utkání.Bohumil VincuraN o v ý J i č í n -
10.9.Jak vidí manažér Ďábly ve 26. druholigové sezóně RedakceN o v ý J i č í n - Již zítra zahajují Ďáblové svou 26.druholigovou sezónu utkáním v Havlíčkově Brodě.Jak vidí sezónu Milan Urban, novojičínský manažer.
11.9.Ďáblové utrpěli debakl v prvním utkání sezónyHBR - NJI 8:1, 1.kolo | RedakceHavlíčkův Brod - Domácí Bruslaři přivítali v zahajovacím utkání Nový Jičín. Diváci si v ochozech přišli na své, neboť soubor okolo trenéra Richarda Cachnína předváděl útočný hokej. Bruslaři po hladkém průběhu vyhráli rozdílem sedmi branek, když po dvou třetinách vedli 7:0. Nový Jičín v závěrečné třetině zaznamenal čestný úspěch, ale na výhře Bruslařů to nic nezměnilo.
13.9.Představujeme nové hráče - NIKOLAJ TOLOKONNIKOVBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
14.9.Dorostenci s Frýdkem Místkem vítězně!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n - Frýdek Místek
14.9.Opava zažila ve třetí třetině PEKLO !NJI - OPA 6:4, 2.kolo | Bohumil VincuraN o v ý J i č í n - Zápas s Opavou - to byly pro domácí fanoušky velké obavy. Příprava nevýrazná, první zápas v Havlíčkově Brodě dopadl deklasováním 1:8. Opava měla být prvním ukazatelem, jak na tom náš tým asi bude v letošním ročníku. A panovaly obavy.
15.9.Dorost porazil kvalitní Frýdek - MístekNJI - FRM 5:3, 2.kolo | Bohumil VincuraN o v ý J i č í n - první letošní vítězství slaví dorost, když porazil favorita z Frýdku-Místku.
Další stránky
12>>
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
28.5.2021
Naši nejmladší si dnes vyzkoušeli další, skoro sportovní aktivitu paintball
19.5.2021
I k dnešnímu dni jede bomby VOJTA 49.DEN
17.5.2021
V 15. kole našeho seriálu nám odpovídal Milan Urban a hrneček od nás dostane Daniel Horák z Rybího !!! GRATULUJEME !!!
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Oslava Soutěže a titulu Třince

N o v ý J i č í n - dnešní den Dětí se vydařil. Proběhlo vyhodnocení dlouhodobé Soutěže našich Ďáblíků v přípravě na novou sezónu a navíc přijeli naši odchovanci, Ondra, Honza a Michal, kteří dovezli...

Dlouhodobá soutěž je u konce, slavnostní vyhodnocení bude 1. června

N o v ý J i č í n - Dnes je oficiálně ukončena dvouměsíční soutěž Ďáblíci se připravují na novou sezonu 2021 ❗❗❗ Vyhlášení soutěže proběhne v úterý 1.6. za doprovodu našich třineckých...