Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2014 vyšly tyto články:

2.8.Svěřenci kouče Flašara odstartovali přípravu na leděDavid ŠimonV pátek 1. srpna odstartovali druholigový tým Nového Jičína další část přípravy před novou sezonou. Po náročné červencové letní přípravě začali hráči trénovat na ledě. Na úvodním hodinovém tréninku si hráči vyzkoušeli novou výstroj. Od pondělí 4. srpna budou hráči denně trénovat ve dvouhodinových cyklusech. Trenérské duo Flašar - Grimm má k dispozici 20 hráčů, chybí zatím nemocný Pavel Hanák a Libor Pavliš. K týmu se navíc přidal Petr Kalus a Lukáš Bacul, kteří se připravují na zahraniční angažmá. První utkání hráči Nového Jičína odehrají 12. srpna ve Valašském Meziříčí.
13.8.Nový Jičín v prvním přípravném utkání podlehl BobrůmVAL - NJI 4:3, 1.kolo | David ŠimonV prvním přípravném utkání zavítali svěřenci kouče Flašara na led Valašského Meziříčí. Již v první třetině šli hosté do vedení, ale Bobři dokázali ještě v závěru třetiny stav otočit. Skóre se přelévalo ze strany na stranu až do samotného závěru, kde se nakonec radovali šťastnější hráči Valašského Meziříčí. Branky Nového Jičína vstřelili Mikšan, Zdeněk a Franek.
15.8.Příchody a odchody hráčů před sezonou 2014/2015Milan Urban
20.8.Mladší dorost rozstřílel svého soupeře z Frýdku MístkuNJI - FRM 12:1, 0.kolo | Milan UrbanMladší dorost se poprvé v nové sezóně představil na domácím ledu. Celý zápas měli mladší dorostenci pod kontrolou a zaslouženě vyhráli vysoko 12:1.
22.8.První přípravný zápas mužů na domácím leděNJI - VAL 5:2, 2.kolo | Milan Urban
26.8.Mladší dorostenci nezvládli zápas NJI - VAL 4:12, 0.kolo | Milan UrbanMladších dorostenci zápas proti Valašském Meziříčí vůbec nezvládli. Přestože jsme otevřeli skóre již ve druhé minutě, celý zápas měli ve svých rukou naši soupeři z Valašského Meziříčí. Na konci zápasu na světelné tabuli svítilo skóre 4:12 v náš neprospěch.
28.8.Mladší dorost: podruhé to s Frýdkem nevyšloNJI - FRM 6:7, 0.kolo | Milan Urban