Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.11.Ďáblové sahali v Hodoníně po boduHOD - NJI 6:5, 15.kolo | RedakceHodonín - I bez nové akvizice, Lukáše Finsterleho, který nemohl proti bývalému mužstvu nastoupit, odjížděli Ďáblové sebevědomě, s cílem urvat body. Potvrdila se slova trenéra Macháčka, který předvídal přestřelku bohatou na góly. bohužel o jednu branku víc vstřelili domácí a uhlídali vítězství.Uvidíme, jestli po tomto utkání, podobně jako po Opavě, bude trenér domácích spílat rozhodčímu, asi ne.
3.11.Rezerva si doma poradila s RožnovemNJB - ROZ 6:2, 8.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - V polovině utkání byl stav nerozhodný 1:1, ale obraz na hřišti byl úplně jiný. Domácí měli neustálou převahu. Tu gólově vyjádřili až v druhé polovině a tak výsledek 6:2 je odpovídající.
4.11.Ďáblíci jedou na neoficiální mistrovství EvropyBohumil VincuraN o v ý J i č í n - D u n a ú j v á r o s
5.11.Přichází bojovník a střelec - Lukáš Finsterle !!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n
6.11.Rezerva veze výhru z Horního BenešovaHBE - NJB 1:4, 9.kolo | RedakceHorní Benešov - Po nedělní výhře s Rožnovem odjíždělo béčko do Horního Benešova opět s cílem vyhrát. To se mu povedlo a dvě výhry za sebou znamenají počátek šňůry.
7.11.Ďáblové darují krevMilan UrbanN o v ý J i č í n - V pondělí 11.1. budou, již tradičně, darovat krev hráči, trenéři, vedení a příznivci Ďáblů. V rámci akce budou mít fanoušci možnost získat permanentní vstupenky na letošní sezónu.
8.11.Michal Kovařčík v reprezentaci !Bohumil VincuraN o v ý J i č í n
10.11.Ďáblové splnili před derby úkolNJI - MOB 4:1, 17.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - s Žihadly měli domácí jediný cíl. Vyhrát a připravit si pozici před derby s Kopřivnicí. Utkání mělo jednoznačný průběh, ale mnoho šancí zůstalo nevyužito.
10.11.Béčko vyřídilo OrlovouNJB - ORL 6:2, 10.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Třetí utkání v řadě zvládla domácí rezerva. Dnes jí nestačila Orlová, loňský účastník 2.ligy
12.11.Dorost prohrál s Frýdkem MístkemBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
12.11.Ďáblíci ročníku 2011 na turnaji v Šumperku úspěšní !Bohumil VincuraN o v ý J i č í n - Š u m p e r k
14.11.Tatra rozhodla derby v přesilovkáchKOP - NJI 6:3, 14.kolo | RedakceKopřivnice - Očekávané derby začalo dobře pro Ďábly, kteří se ve vlastním oslabení ujali vedení brankou Macuha. Radost netrvala dlouho a domácí během pěti minut otočili na 3:1. Do konce třetiny hosté snížili na 3:2, ale pak už následovala rozháraná hra se spoustou vyloučení. S nerovnovážnými situacemi se domácí vyrovnali mnohem lépe a vyhráli i druhé letošní derby.
17.11.O vítězství Plamenů rozhodla druhá třetinaNJI - ZNS 4:7, 18.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - V důležitém utkání oplatili žďárští Ďáblům domácí porážku. Rozhodla prostřední část hry, kdy hosté vyučovali z produktivity a odskočili.
17.11.Béčko prohrálo s lídrem soutěžeCTW - NJB 6:3, 11.kolo | RedakceČeský Těšín - Hráči Nového Jičína hned v úvodu využili přesilovou hru, ale to bylo vše. Domácí šňůrou pěti branek rozhodli o svém vítězství.
18.11.Zápas plný zvratů rozhodla Karviná 35 sekund před koncem.NJI - KAR 5:6, 0.kolo | Bohumil VincuraNový Jičín
18.11.Bez branek neporazíš... Dorost prohrál se ZnojmemNJI - ZNO 2:3, 0.kolo | Bohumil VincuraNový Jičín
20.11.Rezerva vyhrála v OrlovéORL - NJB 2:5, 1.kolo | RedakceOrlová - Béčko pokračovalo ve výborných výkonech a i v odvetě porazilo Orlovou.
20.11.Ďáblové prohráli v Havlíčkově BroděHBR - NJI 7:3, 19.kolo | RedakceHavlíčkův Brod - Hosté se podobně jako v Kopřivnici ujali vedení, ale do konce 1. třetiny domácí otočili a vedení postupně navyšovali. Ďáblům svitla naděje ve 49. minutě, kdy vstřelili dvě rychlé branky. Závěr patřil opět domácím, kteří do prázdné branky upravili výsledek do konečné podoby.
23.11.Obrátka snů a Ďáblové poráží Opavu - děkujeme divákům !NJI - OPA 4:3, 20.kolo | RedakceNový Jičín - Ďáblové vynikající obrátkou získali vítězství nad Opavou. Rozhodující branku vstřelil Rok Macuh. Opava tak podruhé odjíždí s prázdnou.
23.11.Béčko veze z Krnova vítězstvíKRN - NJB 3:4, 12.kolo | RedakceKrnov - plný počet bodu veze béčko z horké půdy v Krnově
Další stránky
12>>
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
28.5.2021
Naši nejmladší si dnes vyzkoušeli další, skoro sportovní aktivitu paintball
19.5.2021
I k dnešnímu dni jede bomby VOJTA 49.DEN
17.5.2021
V 15. kole našeho seriálu nám odpovídal Milan Urban a hrneček od nás dostane Daniel Horák z Rybího !!! GRATULUJEME !!!
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Oslava Soutěže a titulu Třince

N o v ý J i č í n - dnešní den Dětí se vydařil. Proběhlo vyhodnocení dlouhodobé Soutěže našich Ďáblíků v přípravě na novou sezónu a navíc přijeli naši odchovanci, Ondra, Honza a Michal, kteří dovezli...

Dlouhodobá soutěž je u konce, slavnostní vyhodnocení bude 1. června

N o v ý J i č í n - Dnes je oficiálně ukončena dvouměsíční soutěž Ďáblíci se připravují na novou sezonu 2021 ❗❗❗ Vyhlášení soutěže proběhne v úterý 1.6. za doprovodu našich třineckých...