Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
28.8.Ďáblové hráli, Púchov dával brankyNJI - PUC 1:4, 0.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - v odvetném utkání se slovenským soupeřem se domácí složitě prosazovali před brankářem Hrušíkem. Ten pochytal i nejvyloženější šance. Naopak hosté vyučovali z produktivity. O víkendu čeká Ďábly turnaj v Trutnově, kde odehrají tři kvalitní utkání s Děčínem, Trutnovem, Hronovem.
27.8.Ďáblíci a Čertíci ročníku na turnaji r.2010 nezklamali !Bohumil Vincura Nový Jičín
27.8.Představujeme nové hráče - Daniel ŠimonůBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
27.8.Ďáblíci r.2006 na turnaji v Uherském Hradišti těsně pod stupni vítězů !!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n - Uherské Hradiště
23.8.Odvetné derby pro domácí ĎáblyNJI - KOP 4:3, 0.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Ďáblové oplatili Tatře úterní porážku. Hosté v okleštěné sestavě, bez řady opor, drželi dlouho vyrovnaný stav. Domácí vstřelili vítěznou branku 10 minut před koncem, ale objektivně je třeba říct, že byli celý zápas lepší, ale neproměnili několik vyložených šancí. Domácí vyhráli i v doplňkovém prodloužení i na nájezdy.
21.8.V přípravném derby zvítězila TATRAKOP - NJI 4:2, 0.kolo | RedakceKopřivnice - V prvním derby sezóny vyhráli domácí hokejisté, kteří velmi záhy získali dvoubrankové vedení. V polovině utkání se hostům podařilo, během jedné minuty, snížit na rozdíl branky. Domácí si však vedení pojistili v poslední třetině. Utkání i přes přípravný charakter mělo náboj. Došlo k několika šarvátkám. V přípravě vždy dochází k prodloužení a k penaltovému rozstřelu a zde stojí za zmínku dílčí úspěch hostujícího Roka Macuha, nové posily, který byl proti brankáři Hromadovi třikrát úspěšný. Odveta se hraje ve čtvrtek od 18 hodin v Novém Jičíně.
21.8.Béčko zahájilo přípravu na sezónu s rezervou FrýdkuNJB - FMB 3:7, 0.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - První přípravné utkání má za sebou nově budovaná rezerva. V utkání s rezervou FM byli do poloviny utkání vyrovnaným soupeřem.
21.8.Představujeme nové hráče - JIŘÍ MATOUŠEKBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
19.8.Představujeme nové hráče - LUKÁŠ KRÁLÍKBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
19.8.Představujeme nové hráče - RICHARD KOBYLÍKBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
19.8.Turnaj ročníku 2008 je zklamáním...Bohumil VincuraN o v ý J i č í n -
18.8.Turnaj starších žáků kořistí ĎáblíkůBohumil VincuraN o v ý J i č í n -
18.8.Na turnaji dorostu Ďáblové bronzoví!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n -
13.8.Ďáblové prohráli odvetu s OpavouNJI - OPA 1:5, 0.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Dnešní přípravný zápas nebyl o nějaké hokejové kráse, ale určitě byl hodně poučný pro oba trenéry. Ďáblové se vůbec nedostali do zápasu, naopak Opava na co sáhla, to se podařilo, byť také nehrála nic moc, nebo naopak hrála jen to, co potřebovala. Skvělý výkon předvedl dle mého názoru pouze opavský gólman Daňo, ale k němu mu hodně pomohli domácí hráči.
11.8.Zemřel nejhodnější člověk ze ZimákuRedakceN o v ý J i č í n - v neděli ráno zemřel náhle náš masér Pepík Wolf. Čest jeho památce.
10.8.Púchov připravil Ďáblům první porážkuPUC - NJI 4:2, 0.kolo | RedakcePúchov - třetí utkání v tomto týdnu odehráli Ďáblové v Púchově. V pozměněné sestavě, kdy dostali šanci další hráči kádru, odehráli vyrovnanou partii.
8.8.Ďáblové přejeli JanowNJI - JAN 5:0, 0.kolo | RedakceN o v ý J i č í n - Konfrontace s polským soupeřem byla jednoznačnou záležitostí Ďáblů. Svoji velkou převahu definitivně potvrdili ve 3.třetině.
6.8.Začátek sezóny je zde !!Bohumil VincuraN o v ý J i č í n - O p a v a - J a n ó v - P ú c h o v
6.8.První příprava Ďáblů skončila remízouOPA - NJI 2:2, 0.kolo | RedakceOpava - Novojičínští Ďáblové odehráli první přípravu u tradičního soupeře v Opavě. I přes větší počet střel i šancí domácích skočilo utkání netradiční remízou.
3.8.Hockey Bowl 2019Milan UrbanN o v ý J i č í n - 16.ročník je minulostí. obava z nepřízně počasí se nesplnila a vše bylo zvládnuto. Všichni vítězové jsou známí.
Další stránky
1>>
3
HK Nový Jičín
2
SHK Hodonín
Online
44.kolo, 29.2.2020
HC Moravské Budějovice
Rozpis ledové plochy
Aktuality
21.2.2020
Dnes slaví 50 let jeden z kapitánů nové éry HK Nový Jičím, útočník Míťa Dimitrov. Blahopřejeme !!! Mitje
19.2.2020
80 let slaví jeden z prvních novojičínských brankářů, Zdeněk GALIA, gratulujeme !!! Galia
12.2.2020
První druholigové utkání za Nový Jičín odehrál obránce Martin Kožený (2001), náš odchovanec, v současnosti hráč juniorky VHK Vsetín.
4.2.2020
Saša Hřívová je nominována do reprezentace ČR 18 ženy na přípravný kemp a turnaj žen, který se uskuteční ve dnech 4.- 10.2.2020 v Litoměřicích a Korei. Klub blahopřeje
29.1.2020
Dnes v plné síle slaví 88 let náš sekretář JIRKA MOHLER. Všechno nejlepší a DO TOHO !!! JIRKA
10.1.2020
Kamil Gebauer nám zhodnotil utkání s Šumperkem, kde jsme urvali ZLATÝ bod.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Šimon Rigo získal zlatou medaili na Olympiádě dětí a mládeže

Karlovy Vary - Náš odchovanec Šimon Rigo, hrající nyní za VHK Vsetín, získal zlatou medaili s mužstvem Moravskoslezského kraje na Olympiádě dětí a mládeže, která se konala v Chebu a v Karlových Varech.

Ďáblíci 2012 si užili DERBY s Kopřivnicí a souboje s Orlovou

N o v ý J i č í n - naši nejmenší, ročník 2012, si užili nedělní souboj s nejbližším soupeřem z Kopřivnice a už od útlého věku si užívají atmosféru DERBY.I ve druhém utkání poznávali sílu a hokejové umění...