8.12.2018, Redakce

Žihadla připravila Ďáblům první porážku za 3 body doma

N o v ý J i č í n - Do Nového Jičína přijel velmi kvalitní soupeř, který po 1., oťukávací, třetině, ve 2. zvýšil obrátky a skoro polovinu třetiny domácí tlačil. Spoustu šancí pochytal brankář Hlaváč, ale přesně v polovině utkání inkasoval. Soupeř si udržoval neustálou převahu, kontroloval kotouč, aby po chybě domácí obrany vstřelil druhou branku. Mírné vedení už si pohlídal.
24.kolo, sobota 8.12.2018
HK Nový Jičín0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
HC Moravské Budějovice
Branky a nahrávky: 30. Kadela (Lupač), 42. Plachý Heinrich. Rozhodčí: Vaněk - Bartoň, Rychlý. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 350. Střely na branku: 25:33. Průběh utkání: 0:2.
HK Nový Jičín: Hlaváč – Adamík, Hruška, Kališ, Gřesík, Tomeček – Kuba, Palička, Krupa, Pecha, Lehečka, Chvostek, Poruba, Zedník, Vaňo, J. Sonnek, Slovák.
HC Moravské Budějovice: Jekel – Trnka, Kadela, Veleba, Peroutka, Kabelka, Kliment, Pospíchal – Matějka, Lupač, Bulík, Horký, Mikeš, Hačecký, Rytnauer, Plachý, Heinrich.

TIP: sport doma