21.9.2016, Redakce

Nový Jičín rozdrtil Kopřivnici, rozhodla už první třetina

N o v ý J i č í n - Tři branky v první části hry a bylo po soupeři. Tak by se dalo charakterizovat utkání Nového Jičína s Kopřivnicí, kdy domácí v úvodní dvacetiminutovce třikrát skórovali a určili tím ráz utkání. Obraz hry se nezměnil ani v následném průběhu duelu, když hosté se zásluhou Krutila dočkali jen čestného úspěchu, jenže na koni byli Novojičínští. Ti nakonec tento souboj dotáhli až k vysoké výhře 7:1.
3.kolo, středa 21.9.2016
HK Nový Jičín7:1
(3:0, 2:1, 2:0)
HC Kopřivnice
Branky a nahrávky: 3. Schwarz (Sonnek, Stránský), 5. Chvostek (Rác, Kužílek), 20. Kužílek (Rác, Chvostek M.), 30. Schwarz (Sonnek, Samiec), 39. Chvostek (Rác), 55. Uhlár (Málek), 56. Kratochvíl (Gebauer, Hruška) – 31. Krutil (Sluštík, Červenka) Rozhodčí: Fiedler Vyloučení: 5:6, navíc Čintala ( Kopřivnice ) 10 minut Využití: 2:0 V oslabení: 0:0 Diváci: 1050 Střely na branku: 36:43 Průběh utkání: 4:0, 4:1, 7:1
HK Nový Jičín: Iláš (Urbisch), Stránský, Kužílek, Běhal, Hruška, Vašut, Zbořil, Chvostek, Gebauer, Samiec, Hladiš, Chvostek, Rác, Kocián, Málek, Sonnek, Kratochvíl, Schwarz, Novotný, Uhlár
HC Kopřivnice: Vrba (Unzeitig), Hoďa, Krutil, Teper, Čintala, Marek, Chalupa, Kowalczyk, Kofroň, Poruba, Sluštík, Hrubý, Bartošák, Kabeláč, Tomášek, Pargáč, Vyčesaný, Mach, Ollender, Červenka