19.1.2019, Redakce

Ďáblové nestačili na borce z Písku

Písek - Ráz sobotního utkání s novojičínskými Ďábly udala už úvodní dvacetiminutovka, k jejímuž průběhu toho nelze příliš mnoho dodat. Domácí hráči se jejím začátkem poměrně rychle osmělili a v pásmu Ďáblů začali nekompromisně úřadovat. Svou střeleckou aktivitu postupně dokázali proměnit hned ve čtyři přesné zásahy, díky nimž se mohli na přestávkovou poradu odebrat s relativním klidem na hokejkách.S nástupem do prostředního dějství se zdálo, že bouře, která se po nevydařeném startu do zápasu kabinou hostů prohnala, ponese v příštím úseku hry své ovoce. Hráči Jičína na Písecké doslova vlétli a velice rychle se radovali ze své premiérové branky. Ta jako kdyby psychiku žlutomodrého výběru mírně nahlodala.Tento stav trval zhruba až do dvaatřicáté minuty, kdy písecký brankostroj znovu nastartoval mladíček Vojtěch Šuhaj. Bezgólová třetí třetina pak s kartami zápasu již více nezamíchala, domácí během ní pouze úspěšně drželi Ďábly zkrátka a kontrolovali vývoj zápasu. Ten nakonec ovládli v poměru 6:1 a protáhli svou sérii úspěchů na tři vyhraná utkání v řadě.
33.kolo, sobota 19.1.2019
IHC KOMTERM Písek6:1
(4:0, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Marcilis (Bílek, Hučko), 12. Hanus (Suda, Sýbek), 18. Bílek (Sýbek, Matějka), 20. Koupal (Sýbek, Matějka), 32. Šuhaj (Matějka, Hanus), 34. Hučko (Matějka) – 21. Chvostek (Pallička, Zedník) . Rozhodčí: J. Hucl – J. Zimmermann, P. Sedláček. Vyloučení: 2:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 31:29. Průběh utkání: 4:0. 4:1, 6:1.
IHC KOMTERM Písek: Hauser (Kříž) – Turek, Suda, Hora, Parýzek "C", Červinský, Bílek, Houdek, Hanus – Hučko, Šuhaj, Sýbek "A", Rod, Novotný, Koupal, Volf, Marcilis, Strnad, Matějka, Novák
HK Nový Jičín: Sonnek V. (Palička D). – Már, Hruška "C", Kališ, Matelka, Gřesík, Tomeček, Kuba, Palička F, Krupa, Pecha, Málek, Kafka, Lehečka, Chvostek "A", Poruba, Zedník "A", Sonnek J., Irgl

TIP: sport doma