4.9.2018, Redakce

Vyrovnaný souboj, výhra domácí TATRY

Kopřivnice - Pro oba týmy bylo utkání generálkou na ostrý start do sezóny, která začne příští středu. Zeptáme se obou trenérů jak utkání a celkovou přípravu viděli.
0.kolo, úterý 4.9.2018
HC Kopřivnice4:3
(2:1, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 1. Mach, 6. Krutil (Poruba, Gola), 31. Raška (Imrich, Fojtík), 40. Krutil (Kofroň) – 4. Málek (Hruška), 30. Gřesík (Irgl), 34. Slovák J. II. (Chvostek, Zedník). Vyloučení: 3:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 250. Střely na branku: 27:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.
HK Nový Jičín: Hlaváč - Adamík, Metelka, Gřesík, Hruška, Már, Kysučan, Pípa - Irgl, Lehečka, Mihel, Chvostek, Zedník, Slovák, Krupa, Palička, Pecha, Málek, Sonnek, Palacký

Hodnocení utkání Petr Macháček :
Do utkání jsme vstoupili aktivně , ale byl to soupeř , který trestal hned po minutě chybu v defenzívě . I přes obdrženou branku byl v naší hře dobrý pohyb, díky kterému přibylo šancí a následné vyrovnání. Do konce druhé třetiny byl obrázek v podstatě stejný, mnoho šancí , ale nízká produktivita v zakončení.Ve třetí třetině si Tatra už jednogólový naskok pohlídala. Naše chyby nepramenily ani tak z tlaku soupeře , jako spíše z naší nedisciplinovanosti.

Pokud se zamyslím nad přípravným obdobím, tak musím říct, že splnilo to , co jsme od něj čekali. Sehráli jsme 9 př. utkání plus 1 modelové s B " týmem . Víme , kde nás ještě tlačí bota , ale jsou to věci na kterých se musí pracovat dlouhodoběji než jen v př. období.

TIP: sport doma