4.10.2014, Redakce

Velký boj s lepším výsledkem pro hosty

N o v ý J i č í n - Utkání bylo bojem o každý kousek ledu, ve kterém výsledkově měl navrch favorit. Tomu se podařilo, díky mnoha přesilovým hrám, udolat novojičínskou obranu.
5.kolo, sobota 4.10.2014
HK Nový Jičín1:2
(0:1, 1:0, 0:1)
HC RT TORAX Poruba
Branky a nahrávky: 22. Uhlár – 8. Šindelář (Vaněk, Sedlář), 49. Ovšák (Krayzel, Sedlář) Rozhodčí: Koziol - Holibka, Kašík Vyloučení: 8:2 !!!! navíc Flašar, trenér (NJ) OK Využití: 0:2 V oslabení: 0:0 Diváci: 518 Střely na branku: 15:29 Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2
HK Nový Jičín: Šrámek (Iláš) – Gebauer R., Mráz, Kacíř (A), Kabeláč, Žák, Flašar, Hruška, Mikšan, Lehečka, Vašut (C), Zdeněk, Gogolka, Zahradníček, Hanák, Vnenk (A), Chvostek M., Novotný, Uhlár
HC RT TORAX Poruba: Tihlář (Gleich) – Vajda D., Puškár, Šindelář, Ovšák, Javín (C), plesar, Prokop, Slavík, Červenka, Buček Chaloupka, Hulva, Zachar, Seidler, Vrána (A), Krayzel (A), Pavláček, Vaněk, Kilnar, Sedlář

Utkání, ve kterém chtěl Nový Jičín atakovat čelo tabulky, vyznělo lépe pro hosty z Poruby. Novojičínští začali zápas aktivněji, Chvostek mohl poslat své barvy do vedení, ale neuspěl. Proto i díky vyloučení domácího Flašara jako první skórovali hosté. Po velkém závaru před Šrámkem se prosadil Šindelář. Do první sirény mohlo být vyrovnáno. Vašut se dostal do obrovské šance, kterou sice neproměnil, ale dostal možnost zopakovat si zakončení při trestném střílení. Stav se nezměnil. Domácí se radovali z vyrovnání až po přestávce brankou Uhlára. Následnou územní převahu nedokázali přetavit ve vedoucí gól, a proto rozhodující branka padla do jejich sítě. Stalo se tak polovině třetí třetiny, kdy hostům tři body zařídil Ovšák v přesilové hře.

Ohlasy trenérů

Aleš Flašar ( Nový Jičín ): Utkání se mi těžko hodnotí, protože jsme prohráli nespravedlivě. Myslím si, že jsme nehráli tak sprostě, aby byl poměr vyloučených 9:2 a minimálně bod jsme si rozhodně zasloužili. Bylo to remízové utkání a z konečného výsledku jsem hodně zklamaný. Pří hře pět na pět jsme neinkasovali a je to pro nás krutý výsledek.TIP: sport doma
5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
28.kolo, 23.1.2021
SKLH Žďár nad Sázavou
Muži
Rozpis ledové plochy
Aktuality
12.1.2021
V neděli zemřel dlouholetý ledař Zimáku ANTONÍN HUB. Upřímnou soustrast celé rodině. Tonda
5.1.2021
Daniel Palička se může těšit na Ďábelský hrníček, neboť správně odhalil Davida Štefku, který nám odpovídal na otázky.
23.12.2020
Desáté kolo vyhrál Rostislav Hypl a Ďábelský hrníček je jeho odměnou. GRATULUJEME !!!
18.12.2020
na otázky 9. kola pohled do duše Ďábla nám odpovídal Daniel Šimonů, což správně a jako první odhalila Veronika Pšenicová z Šenova u Nového Jičína - gratulujeme k Ďábelskému hrníčku !!!
15.12.2020
Václav Šťastný z Bartošovic správně odhalil že odpovědi v 8. kole pohledu do duše Ďábla nám poskytl Jakub Hruška. GRATULUJEME k Ďábelskému hrníčku !!!
11.12.2020
V sedmém kole nám odpovídal Ďábel Jan Holáň a jako první ho správně uhodl Petr Čech z Hladkých Životic a může se těšit na Ďábelský hrníček!! GRATULUJEME !!!
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Špičky prosí ministra: Neberte lidem sport! Chystají pilotní projekt

Praha - Nikoho, kdo se pohybuje ve sportovním prostředí, nenechává aktuální situace klidným. Lídři českého sportu proto poslali ministru zdravotnictví Janu Blatnému společný dopis.

Zemřel Pavel Chalupa

N o v ý J i č í n - ​Ve věku nedožitých 75 let zemřel dlouholetý činovník hokejového klubu, Pavel Chalupa.