10. kolo, 2. liga - Východ 2014/2015, st 22.10.2014

HC Slezan Opava

4:3

Branky a nahrávky: 21. Měch (Baďura), 24. Vítek (Měch), 49. Chalupa (Vrabel), 54. Měch (Baďura, Galvas) – 13. Zdeněk (Lehečka, Flašar), 16. Vašut (Kacíř), 36. Zdeněk (Kacíř, Lehečka) Rozhodčí: Koziol – Mrákava, Řezáč Vyloučení: 3:8, Baďura (Op) 10 minut Využití: 2:0 V oslabení: 0:1 Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 4:3

HC Slezan Opava: Šafránek (Plánovský) – Kysela, Vrabel, Černý T., Galvas, Tichý, Tůma, Pavelek, Mosler – Štindl, Měch, Herman, Vítek, Polok, Kocián, Vaněk, Wolf, Černý L., Baďura, Svoboda, Chalupa

HK Nový Jičín: Iláš (49. Šrámek) – Žák, Flašar, Hruška, Prokop, Vašut, Vnenk, Cabák – Gebauer, Mráz, Kacíř, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Zdeněk, Novotný, Uhlár, Hanák

Karel Suchánek (trenér HC Slezan Opava): „Vítězství se rodilo těžce. Po chybě v naší přesilovce jsme inkasovali první gól a při druhém nás hosté pěkně vykombinovali. První třetina se nám nevydařila, ale ve druhé části jsme se vrátili do utkání a během krátké chvilky srovnali. Pak nás trochu srazilo vylučování, ale odehráli jsme vynikající třetí třetinu. Hráli jsme nátlakově a soupeře k ničemu nepustili. Za tuto povedenou část jsme si vyhrát zasloužili.“