7. kolo, 2. liga - Východ 2015/2016, so 3.10.2015

HC RT TORAX Poruba

8:3

Branky a nahrávky: 5. Ballner (Peslar), 17. Zachar (Kilnar), 18. Ballner (Vaněk, Sedlář), 28. Zachar (Chaloupka, Kilnar), 34. Ballner (Vaněk, Sedlář), 35. Zachar (Chaloupka, Kilnar), 37. Kilnar (Malý, Zachar), 40. Malý (Seidler, Kilnar) – 21. Kratochvíl (Lehečka), 46. Macháček (Mikšan), 59. Kratochvíl (Hoďa, Ižacký). Rozhodčí: Kašík – Blaha, Gančarčík. Vyloučení: 2:6. Diváci: 411. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 8:1, 8:3.3:0, 3:1, 8:1, 8:3.

HC RT TORAX Poruba: Tihlář (Šrámek) – Malý, Baca, Peslar, Buček, Puškár, Ovšák, Šindelář, Vajda – Zachar, Kilnar, Chaloupka, Sedlář, Vrána, Vaněk, Seidler, Gelnar, Ballner, Szajter

HK Nový Jičín: Chvostek (od 34. do 40. Kohn) – Flašar, Hruška, Hoďa, Vašut, Horák, Andrýsek, Haloda, Cabák – Gebauer, Škumát, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Zdeněk, Macháček, Málek, Kratochvíl, Ižacký, Novotný, Uhlár

Tomáš Sršeň (HC RT TORAX Poruba 2011):
Myslím, že jsme první dvě třetiny podali přesně takový výkon, jaký si představujeme jak my trenéři, tak i samotní hráči. Samozřejmě to bylo podpořené i tím, že jsme vstřelili branky a nemuseli se strachovat o výsledek. Závěrečná třetina už nebyla ideální, upustili jsme od naší agresivní hry a obsazování středního pásma, ale celkově výsledek asi hovoří za vše.

Aleš Flašar (HK Nový Jičín):
Nemyslím si, že rozhodla o výsledku první třetina. Škoda, že jsme v ní neproměnili nějakou šanci. Pak jsme snížili a měli šanci dotáhnout se na 3:2, ale opět se potvrdilo nedáš dostaneš. Zápas se zlomil ve druhé třetině, kdy se nám nepodařila desetiminutovka a byli jsme na ledě až trapní. Za to se musím našim fanouškům omluvit. Tak to někdy v hokeji bývá. Do třetí třetiny jsme už nastoupili lépe, i když Poruba si už v poklidu hlídala výsledek. Myslím, že je lepší prohrát 3:8 než 1:2. Nedělám z toho žádnou tragédii.