27. kolo, 2. liga - Východ 2014/2015, so 20.12.2014

HC RT TORAX Poruba

3:4 PP.

Branky a nahrávky: 9. Ižacký (Kabeláč, Lehečka), 28. Prokop (Lehečka, Gebauer), 40. Prokop (Lehečka) – 30. Zachar (Gleich), 31. Pelsar (Chaloupka), 44. Vrána (Buček, Javín), 63. Seidler Rozhodčí: Fiala - Štěpán, Gančarčík Vyloučení: 7:7 Využití: 1:1 V oslabení: 1:0 Diváci: 300 Střely na branku: 19:30 Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2,3:3, 3:4

HK Nový Jičín: Iláš - Prokop, Hruška, Vašut, Zahradníček, Žák, Vnenk - Mikšan, Hanák, Uhlár, Novotný, Ižacký, Mráz, Lehečka, Kabeláč, Gebauer

HC RT TORAX Poruba:

Ohlasy

Aleš Flašar (HC Nový Jičín): Soupeři gratuluji k vítězství a všem, nejen fanouškům hokeje, přeji krásné svátky vánoční. Tomáš Sršeň (HC RT TORAX Poruba 2011): Jsme rádi za dva body, i když si myslím – dle průběhu zápasu –, že jsme si zasloužili tři. Druhou a i třetí třetinu, až na pár minut, jsme měli pod kontrolou, tu třetí úplně. Bohužel jsme nedali gól navrch a jsem dál, že padl v prodloužení. Rok jsme tedy zakončili vítězně.