12.12.2018, Redakce

Orlová přehrála oslabené Ďábly

N o v ý J i č í n - Mladí Ďáblové se nenacházejí v nejlepším rozpoložení. K sérii těsných proher se přidalo několik zranění a onemocnění klíčových hráčů. Utkání odráželo současný stav obou mužstev. Hosté se posílením kádru dostávají na úroveň soutěže a domácí si prožívají krizi, která postihne každé mužstvo. Nutno ocenit, že Ďáblové bojovali až do konce a v poslední minutě snížili na rozdíl jediné branky, ale hosté potvrdili vítězství do prázdné branky.
25.kolo, středa 12.12.2018
HK Nový Jičín3:5
(0:0, 1:3, 2:2)
HC Orlová
Branky a nahrávky: 29.Irgl(Krupa), 58.Kuba(Poruba), 59.Krupa(Irgl. Rozhodčí: Škach-Blažek,Kučera. Vyloučení: 10:7,navíc Hrachovský 10 min. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 300. Střely na branku: 42:22. Průběh utkání: 0:1,1:1,1:4,3:4,3:5.
HK Nový Jičín: Hlaváč-Adamík,Hruška,Holáň,Hrachovský,Kališ,Gřesík,Tomeček- Kuba,Palička,Krupa,Pecha,Chvostek,Poruba,Zedník,Vaňo,Slovák,Irgl
HC Orlová: Ovčaři-Janiček,Tomis,Kropka,Amirov,Spálovský,Szturc,Štěpánek,Šendera, Ballner,Smrčka,Blaško,Šmíd,Klíma,Tvrdík,Kuťák,Dang,Achmetianov, Hovsepyan,Kysučan

Na utkání asi není co hodnotit. Hosté si přijeli pro body, ty v pohodě dostali a spokojeně odjeli. To, že mužstvo má několik klíčových hráčů na marodce, neomlouvá neslaný a nemastný výkon Ďáblů na ledě. Dlouho jsem neviděl odcházet diváky již v průběhu druhé třetiny. Nebylo to tím, že by se nedařilo, ale stejně jako diváci i já jsem neviděl odhodlání a snahu se zápasem něco udělat. Snad fauly, těch jsem si užili dost a když už jsme hráli přesilovky, tak jsme se třepali, že dostaneme gól a ten jsme také i dostali. Nemáme prostě osobnost, která by dokázala ostatní vypnout se k solidnímu výkonu, když už se nedaří. Ta nám opravdu chybí. Jediný hráč, který snese nějaké hodnocení z našeho týmu byl Jan Poruba, který je skvělou posilou Ďáblů, ale ani on nedokázal ostatní strhnout k lepšímu výkonu. Pokud by mužstvo hrálo tak, jako poslední 3 minuty alespoň polovinu hrací doby, pak by i přes prohru odcházeli diváci spokojení. Že na to kluci mají, ukázalo ty 3 minuty, kdy do toho dali všechno. 3 minuty je ale zatraceně málo. Chlapi, i když jsme oslabení, je Vás hodně na marodce, nedaří se Vám, o to víc musíte makat, makat, makat. Jinak to prostě nejde. A diváci to poznají a poděkují Vám i po prohraném zápase, sami jste to několikrát zažili. Zápas s Orlovou byl však z Vaší strany tragický a nedalo se na to dívat. Proto hlavy vzhůru a přivezte ze Žďáru nějaké body. Držíme Vám palce!!! Konečně se nám také trefili Irgl a Krupa, doufejme, že to byl začátek, který bude mít další díly. Máte na to chlapi, tak jedeme do šňůry!!!

Hodnocení utkání Petr Macháček, trenér Ďáblů : 

V žádném případě se nechceme schovávat za nemoci a zranění , které nás sužují. V utkání s Orlovou jsme předvedli katastrofální výkon, který má své důsledky v herní nedisciplíně . Kupíme jednu chybu za druhou jak v osobních soubojích , přihrávce , zakončení a v mnoha zbytečných faulech , které nás sráží čím dál více. Musíme se znovu převléci do montérek a začít tvrdě pracovat.TIP: sport doma
7
SKLH Žďár nad Sázavou
4
HK Nový Jičín
Online
Muži
Rozpis ledové plochy
Aktuality
27.3.2020
V těchto dnech se slaví 60 let bývalí hráči Nového Jičína, Miroslav Štursa a Pavel Hruška. Klub jim blahopřeje
11.3.2020
Od dnešního dne jsou až do odvolání zrušeny všechny tréninky a zápasy PŘÍPRAVKY.
10.3.2020
Ďáblíci čekají na rozhodnutí Hokejového svazu jakým způsobem budou organizována mládežnická utkání a tréninky. Budeme Vás neprodleně informovat.
21.2.2020
Dnes slaví 50 let jeden z kapitánů nové éry HK Nový Jičím, útočník Míťa Dimitrov. Blahopřejeme !!! Mitje
19.2.2020
80 let slaví jeden z prvních novojičínských brankářů, Zdeněk GALIA, gratulujeme !!! Galia
12.2.2020
První druholigové utkání za Nový Jičín odehrál obránce Martin Kožený (2001), náš odchovanec, v současnosti hráč juniorky VHK Vsetín.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Tréninky a soutěže mládeže pokračují

N o v ý J i č í n - Na základě rozhodnutí ČSLH budou pokračovat tréninky a utkání mládeže a počet diváků při nich nesmí přesáhnout 100 osob ve stejný čas.

Ďáblíci 2012 změřili síly s Rožnovem

Rožnov p.R. - Mladé talenty ročníku 2012 si tentokrát zajely vyzkoušet své dovednosti do nedalekého Rožnova, kde kromě hokejového umění bývá na ledě i dost důrazu a to se jim bude do budoucna určitě hodit.