Milan Urban

N o v ý J i č í n - Ďáblové Nový Jičín zahájí přípravu na novou sezónu 2021 2022 v pondělí 7.6. pod novým trenérem Kamilem Gebauerem.

Ďáblové Nový Jičín zahájí přípravu na novou sezónu 2021 2022 v pondělí 7.6. neoblíbenou letní přípravou.

Ve vedení mužstva dochází k zásadní změně. Dosavadní trenér Petr Macháček ukončil po 5 sezónách, na vlastní žádost, činnost u prvního mužstva. Chce se naplno věnovat svým trenérským úvazkům u mládežnických družstev. Zároveň je jedním z hlavních trenérů v krajském projektu VTM ročníku 2008 (výběr talentované mládeže). Nadále bude hlavním trenérem mládeže v klubu.

Na postu hlavního trenéra ho nahradí stávající trenér juniorky a dorostu, Kamil Gebauer. Bývalý dlouholetý úspěšný brankář už u družstva mužů působil v sezónách 2017–2019 jako asistent a velkou část hráčů zná z tohoto angažmá. Bude zapojovat i své, nyní už bývalé, svěřence z juniorky.

Příprava bude rozdělena do několika fází. Bude se kombinovat atletický stadion, posilovna, fotbal. Později se přidá příprava na ledě a dohodnuta jsou přípravná utkání s tradičními soupeři z okolí. Termíny utkání se nyní dolaďují.