Změna trenéra u družstva mužů, tým povede Kamil Gebauer
31.5.2021, Milan Urban

Změna trenéra u družstva mužů, tým povede Kamil Gebauer

N o v ý J i č í n - Ďáblové Nový Jičín zahájí přípravu na novou sezónu 2021 2022 v pondělí 7.6. pod novým trenérem Kamilem Gebauerem.

Ďáblové Nový Jičín zahájí přípravu na novou sezónu 2021 2022 v pondělí 7.6. neoblíbenou letní přípravou.

Ve vedení mužstva dochází k zásadní změně. Dosavadní trenér Petr Macháček ukončil po 5 sezónách, na vlastní žádost, činnost u prvního mužstva. Chce se naplno věnovat svým trenérským úvazkům u mládežnických družstev. Zároveň je jedním z hlavních trenérů v krajském projektu VTM ročníku 2008 (výběr talentované mládeže). Nadále bude hlavním trenérem mládeže v klubu.

Na postu hlavního trenéra ho nahradí stávající trenér juniorky a dorostu, Kamil Gebauer. Bývalý dlouholetý úspěšný brankář už u družstva mužů působil v sezónách 2017–2019 jako asistent a velkou část hráčů zná z tohoto angažmá. Bude zapojovat i své, nyní už bývalé, svěřence z juniorky.

Příprava bude rozdělena do několika fází. Bude se kombinovat atletický stadion, posilovna, fotbal. Později se přidá příprava na ledě a dohodnuta jsou přípravná utkání s tradičními soupeři z okolí. Termíny utkání se nyní dolaďují.5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
28.5.2021
Naši nejmladší si dnes vyzkoušeli další, skoro sportovní aktivitu paintball
19.5.2021
I k dnešnímu dni jede bomby VOJTA 49.DEN
17.5.2021
V 15. kole našeho seriálu nám odpovídal Milan Urban a hrneček od nás dostane Daniel Horák z Rybího !!! GRATULUJEME !!!
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Oslava Soutěže a titulu Třince

N o v ý J i č í n - dnešní den Dětí se vydařil. Proběhlo vyhodnocení dlouhodobé Soutěže našich Ďáblíků v přípravě na novou sezónu a navíc přijeli naši odchovanci, Ondra, Honza a Michal, kteří dovezli...

Dlouhodobá soutěž je u konce, slavnostní vyhodnocení bude 1. června

N o v ý J i č í n - Dnes je oficiálně ukončena dvouměsíční soutěž Ďáblíci se připravují na novou sezonu 2021 ❗❗❗ Vyhlášení soutěže proběhne v úterý 1.6. za doprovodu našich třineckých...