Bohumil Vincura

F r ý d e k - M í s t e k - N o v ý J i č í n

Kamil Gebauer, trenér :

Dnešní utkání jsme pojali jako malý test a poskládali jsme lajny podle ročníků. První lajna ročník 2004, druhá lajna 2005 a třetí 2003. Chtěli jsme si vyzkoušet, jestli mladí hráči zvládnou roli prvních dvou pětek. První třetina byla z naší strany katastrofální, soupeř nás přehrával ve všech aspektech hry, stav 1:3 byl pro nás ještě milosrdný. Po důrazném proslovu v kabině se sice hra zlepšila, ale soupeř nás stále fyzicky přehrával. Do třetí třetiny jsme proto nastoupili na dvě lajny, promíchané ročníkově. Více prostoru dostaly hráči ročníku 2003 a obraz hry i pod tlakem výsledku, 2:4 po dvou třetinách, se rapidně změnil. Začali jsme hrát rychlý agresivní hokej, se spoustou střelby a povedlo se nám utkání dotáhnout na 4:4. I když jsme poté inkasovali v oslabení, kluci se nepoložili a dokázali srovnat. V nájezdech jsme si ještě, díky bezchybnému Danymu, urvali bod navíc. I přes vítězství, nám tenhle zápas ukázal na čem je třeba dále pracovat v tréninku.

Musím pochválit Danyho v bráně, celý zápas chytal výborně a korunoval to v nájezdech.