Za skvělý výkon vezou dorostenci zasloužené body z Frýdku Místku !
8.10.2019, Bohumil Vincura

Za skvělý výkon vezou dorostenci zasloužené body z Frýdku Místku !

F r ý d e k - M í s t e k - N o v ý J i č í n

Kamil Gebauer, trenér : 

Dnešní utkání jsme pojali jako malý test a poskládali jsme lajny podle ročníků. První lajna ročník 2004, druhá lajna 2005 a třetí 2003. Chtěli jsme si vyzkoušet, jestli mladí hráči zvládnou roli prvních dvou pětek. První třetina byla z naší strany katastrofální, soupeř nás přehrával ve všech aspektech hry, stav 1:3 byl pro nás ještě milosrdný. Po důrazném proslovu v kabině se sice hra zlepšila, ale soupeř nás stále fyzicky přehrával. Do třetí třetiny jsme proto nastoupili na dvě lajny, promíchané ročníkově. Více prostoru dostaly hráči ročníku 2003 a obraz hry i pod tlakem výsledku, 2:4 po dvou třetinách, se rapidně změnil. Začali jsme hrát rychlý agresivní hokej, se spoustou střelby a povedlo se nám utkání dotáhnout na 4:4. I když jsme poté inkasovali v oslabení, kluci se nepoložili a dokázali srovnat. V nájezdech jsme si ještě, díky bezchybnému Danymu, urvali bod navíc. I přes vítězství, nám tenhle zápas ukázal na čem je třeba dále pracovat v tréninku.

Musím pochválit Danyho v bráně, celý zápas chytal výborně a korunoval to v nájezdech.


7
SKLH Žďár nad Sázavou
4
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
28.5.2020
Zítra slaví 50 let bývalý kapitán, miláček ochozů, Ota Lahres. Blahopřejeme!!! Ota
12.5.2020
Ďáblové dohodli první přípravná utkání. S tradičním letním rivalem z PÚCHOVA se utkají 28.8. venku a 4.9. doma. MŠK Púchov
24.4.2020
Dnes slaví 40. narozeniny bývalý kapitán, Přema Vašut. Blahopřejeme !!!
27.3.2020
V těchto dnech se slaví 60 let bývalí hráči Nového Jičína, Miroslav Štursa a Pavel Hruška. Klub jim blahopřeje
11.3.2020
Od dnešního dne jsou až do odvolání zrušeny všechny tréninky a zápasy PŘÍPRAVKY.
10.3.2020
Ďáblíci čekají na rozhodnutí Hokejového svazu jakým způsobem budou organizována mládežnická utkání a tréninky. Budeme Vás neprodleně informovat.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Český svaz ledního hokeje ukončil hokejovou sezónu

Praha - Výkonný výbor ČSLH rozhodl na svém zasedání dnes s okamžitou platností o zrušení všech zbývajících utkání ve všech soutěžích MLÁDEŽE.

Tréninky a soutěže mládeže pokračují

N o v ý J i č í n - Na základě rozhodnutí ČSLH budou pokračovat tréninky a utkání mládeže a počet diváků při nich nesmí přesáhnout 100 osob ve stejný čas.