Milan Urban

Ostrava a Zlín - Ďáblíci ročníku 2011 měli v programu poslední turnaj před dlouhodobou soutěží v Ostravě. Naši druháci se zúčastnili skvělého projektu Capri-Sun Cupu ve Zlíně.

Ostrava 5.třída

Ďáblíci ročníku 2011 měli v programu poslední turnaj před dlouhodobou soutěží v Ostravě. Turnaje o pohár města Ostravy se zúčastnilo celkem 6 týmu. Domácí tým měl dva týmy, modrou a červenou. Dále, kromě Ďáblíků, byli Drtiči z Hodonína, HC Chrudim a jediný zahraniční tým z Polské Opole. Naši Ďáblíci měli v základní skupině modrou Porubu a Orlíky z Opole. Oba soupeře herním projevem přehráli a dokázali porazit stejným výsledkem 4:1. 

Díky tomu vyhráli svou skupinu a postoupili do finále. Ve finálovém utkání proti červené Porubě, které nabídlo všechny parametry, se po nájezdovém rozstřelu radovali naši Ďáblíci a vyhráli celý turnaj. Z Ostravy si kluci odvezli zlaté medaile. Poctivá práce z tréninku se přenesla do výsledku.

Výsledky Ďáblíků v základní skupině:

HC RT Torax Poruba modrá 4:1 (2:1, 2:0)

HC Orlik Opole 4:1 (3:1, 1:0)

Finále

HC RT Torax Poruba červená 5:4sn (2:1, 2:3)

Sestava vítězného týmu Ďáblíků:

Kudělka – Hanzelková, Býma, Kubalčík, Orlita, Šustek, Horák Š., Pečenka, Stodůlka, Kašpárek, Sklenář, Rejzek, David, Klösel, Kubina.

Trenéři: Filip Ohera, Radim Býma, Luboš Géryk

Zlín 2.třída

Naši druháci se zúčastnili skvělého projektu Capri-Sun Cupu ve Zlíně. Tento turnaj neměl v hlavní roli výsledky, ale zábavu a radost ze hry. Po každém utkání se vyhlašovali nejsympatičtější hráči utkání a z našeho týmu Ďáblíků by to mohli být úplně všichni hráči. Protože každý z týmu se bavil hrou a každý člen týmu se prosadil gólově a brankáři předváděli fantastické zákroky. Tento turnaj ukázal, že kultura, týmový projev a nejlepší fanoušci (rodiče) jsou v Novém Jičíně.

Soupeři Ďáblíků na turnaji A+B:

SK Horácká Slavia Třebíč

BERANI Zlín

HC Kopřivnice

Sestava týmu na Capri-Sun Cupu:

Bihercz – Buček, Sikora, Novák F., Mikala, Pítr, Holčák A., Novák P., Zapletal, Hub M.

Strbačka – Redl, Klazar, Bystřická, Kováč, Mlčák, Pětvaldský, Výška, Šimíček, Randíz, Hájek.

Trenéři: Filip Ohera, Jan Novák, Jiří Klazar, Jan Šimíček