Páťáci vezou zlato z Ostravy, druháci si užili turnaj ve Zlíně
6.9.2021, Milan Urban

Páťáci vezou zlato z Ostravy, druháci si užili turnaj ve Zlíně

Ostrava a Zlín - Ďáblíci ročníku 2011 měli v programu poslední turnaj před dlouhodobou soutěží v Ostravě. Naši druháci se zúčastnili skvělého projektu Capri-Sun Cupu ve Zlíně.

Ostrava 5.třída

Ďáblíci ročníku 2011 měli v programu poslední turnaj před dlouhodobou soutěží v Ostravě. Turnaje o pohár města Ostravy se zúčastnilo celkem 6 týmu. Domácí tým měl dva týmy, modrou a červenou. Dále, kromě Ďáblíků, byli Drtiči z Hodonína, HC Chrudim a jediný zahraniční tým z Polské Opole. Naši Ďáblíci měli v základní skupině modrou Porubu a Orlíky z Opole. Oba soupeře herním projevem přehráli a dokázali porazit stejným výsledkem 4:1. 

Díky tomu vyhráli svou skupinu a postoupili do finále. Ve finálovém utkání proti červené Porubě, které nabídlo všechny parametry, se po nájezdovém rozstřelu radovali naši Ďáblíci a vyhráli celý turnaj. Z Ostravy si kluci odvezli zlaté medaile. Poctivá práce z tréninku se přenesla do výsledku.

Výsledky Ďáblíků v základní skupině:

HC RT Torax Poruba modrá 4:1 (2:1, 2:0)

HC Orlik Opole 4:1 (3:1, 1:0)

Finále

HC RT Torax Poruba červená 5:4sn (2:1, 2:3)

Sestava vítězného týmu Ďáblíků:

Kudělka – Hanzelková, Býma, Kubalčík, Orlita, Šustek, Horák Š., Pečenka, Stodůlka, Kašpárek, Sklenář, Rejzek, David, Klösel, Kubina.

Trenéři: Filip Ohera, Radim Býma, Luboš Géryk

Zlín 2.třída

Naši druháci se zúčastnili skvělého projektu Capri-Sun Cupu ve Zlíně. Tento turnaj neměl v hlavní roli výsledky, ale zábavu a radost ze hry. Po každém utkání se vyhlašovali nejsympatičtější hráči utkání a z našeho týmu Ďáblíků by to mohli být úplně všichni hráči. Protože každý z týmu se bavil hrou a každý člen týmu se prosadil gólově a brankáři předváděli fantastické zákroky. Tento turnaj ukázal, že kultura, týmový projev a nejlepší fanoušci (rodiče) jsou v Novém Jičíně.

Soupeři Ďáblíků na turnaji A+B:

SK Horácká Slavia Třebíč

BERANI Zlín

HC Kopřivnice

Sestava týmu na Capri-Sun Cupu:

Bihercz – Buček, Sikora, Novák F., Mikala, Pítr, Holčák A., Novák P., Zapletal, Hub M.

Strbačka – Redl, Klazar, Bystřická, Kováč, Mlčák, Pětvaldský, Výška, Šimíček, Randíz, Hájek.

Trenéři: Filip Ohera, Jan Novák, Jiří Klazar, Jan Šimíček4
HK Nový Jičín
3
SKLH Žďár nad Sázavou
Online
2.kolo, 22.9.2021
HC Bobři Valašské Meziříčí
Rozpis ledové plochy
Aktuality
20.9.2021
V neděli 19.9. odehráli malí Ďáblíci 2011+2012 přípravná utkání v Kopřivnici a v obou kategoriích svého soupeře přehráli.
19.9.2021
V neděli 19.9. odehráli svá utkání junioři a dorostenci. Dorost vyhrál doma se Studénkou 4:3, junioři prohráli v Opavě 3:7.
19.9.2021
V sobotu 18.9. odehráli svá utkání žáci a dorostenci. Dorost prohrál ve FM 1:10, mladší žáci vyhráli v Prostějově 18:0, starší žáci vyhráli v Krnově 11:1.
19.9.2021
Na žádost soupeře hraje naše BÉČKO s Orlovou už v 10,00 hodin
11.9.2021
Novou hokejovou sezónu zahájili žáci utkáními v Uničově. Mladší zvítězili 12:3 a starší 7:0. Podrobnější informace v sekci MLÁDEŽ
10.9.2021
Včera byla zahájena extraliga dorostu. Premiéru si odbyli i naši odchovanci Vojta Pilíšek (Havířov), Martin Škarka a Jáchym Pořízka (Vsetín). Ve vítězném utkání Vsetína se Šumperkem si Škarka připsal asistenci.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Páťáci vezou zlato z Ostravy, druháci si užili turnaj ve Zlíně

Ostrava a Zlín - Ďáblíci ročníku 2011 měli v programu poslední turnaj před dlouhodobou soutěží v Ostravě. Naši druháci se zúčastnili skvělého projektu Capri-Sun Cupu ve Zlíně.

Konec prázdnin, konec turnajů, druháci vezou stříbro

N o v ý J i č í n - i poslední prázdninový víkend byl ve znamení turnajů doma i venku. Doma odehráli svou přípravu starší žáci a dorostenci, Ďáblíci 2013, 2014 hostovali v Šumperku na turnaji o Pohár...