Ogar má 60
15.3.2021, Redakce

Ogar má 60

N o v ý J i č í n - Předseda Hokejového klubu, RADEK TOMAN, slaví 60 let. BLAHOPŘEJEME.


Kdybychom přáli tenistovi, tak můžeme říci, že 6:0 je nejkrásnější výsledek. I v hokeji se takové skóre neodmítá a 60 minut je délka hokejového utkání, takže taky jistá paralela.

Každopádně dnes přejeme k 60. narozeninám předsedovi. A protože nás věk nezajímá, už se jím nebudeme zabývat. Nározky slaví totiž náš OGAR.

My bychom jemu i sobě přáli, ať jeho stopa v novojičínském hokeji pokračuje i přesto, že jeho třicet funkcionářských let má teď covidovou pauzu.

Předseda je jen jeden, nikdo se jeho všestrannému (hráčskému, trenérskému, funkcionářskému a hlavně mecenášskému) přínosu nevyrovná.

Byť visí u stropu dresy otců zakladatelů, Radek je předčí. Hokejový klub v něm má největšího mecenáše v dějinách klubu, ale i úspěšného trenéra (bez licence), který byl u největších úspěchů mužů. A protože měl v hokeji i své dva syny, podílel se i na výchově mnoha dalších hokejových nadějí.

Radkovi patří i jeden primát. Jako první odchovanec Nového Jičína hrál vyšší soutěž v jiném klubu, a to dorosteneckou extraligu v Kopřivnici. Patří i mezi nejmladší kapitány družstva mužů Nového Jičína.

Dnes už chodí „trénovat“ jen do VIPky, ale OGAROVY názory mají pořád váhu.

Radku, za celý klub

100 lat, 100 lat5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
28.5.2021
Naši nejmladší si dnes vyzkoušeli další, skoro sportovní aktivitu paintball
19.5.2021
I k dnešnímu dni jede bomby VOJTA 49.DEN
17.5.2021
V 15. kole našeho seriálu nám odpovídal Milan Urban a hrneček od nás dostane Daniel Horák z Rybího !!! GRATULUJEME !!!
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Oslava Soutěže a titulu Třince

N o v ý J i č í n - dnešní den Dětí se vydařil. Proběhlo vyhodnocení dlouhodobé Soutěže našich Ďáblíků v přípravě na novou sezónu a navíc přijeli naši odchovanci, Ondra, Honza a Michal, kteří dovezli...

Dlouhodobá soutěž je u konce, slavnostní vyhodnocení bude 1. června

N o v ý J i č í n - Dnes je oficiálně ukončena dvouměsíční soutěž Ďáblíci se připravují na novou sezonu 2021 ❗❗❗ Vyhlášení soutěže proběhne v úterý 1.6. za doprovodu našich třineckých...