Neskutečného úspěchu dosáhli junioři IHC Nový Jičín - jsou MISTŘI ČR
28.6.2015, Filip Palička

Neskutečného úspěchu dosáhli junioři IHC Nový Jičín - jsou MISTŘI ČR

V sobotu 27.6.2015 se v Praze zúčastnili Final Four extraligy mužů a juniorů. Aby zde mohli předvést své mistrovské umění, museli se zde probojovat z divize Východ a neměli to vůbec jednoduché.

Semifinále se odvíjelo podle papírových předpokladů. Vítěz skupiny Východ Nový Jičín svého soupeře z Hradce Králové zatlačil od prvních minut a nepouštěl ho příliš do šancí.

V první polovině finálového utkání byla režie hry na straně Nového Jičína, druhá polovina již byla ve znamení aktivity Prahy, kterou výbornými zákroky krotil brankář Fendrich. O svém vítězství rozhodl už v prvním poločase, ve kterém svého soupeře nepouštěl příliš do šancí. Sám se dokázal třikrát prosadit a připravil si tak do druhého poločasu slušný náskok, který už nepustil. Storm se v druhém poločasu snažil, přidal na efektivitě a dokázal stáhnout náskok Jičína na rozdíl jediné branky. Jičín přidal další dvě branky a v pohodě si tak došel pro historické vítězství v nejvyšší soutěži juniorů.


Sestava IHC Nový Jičín:

René Fendrich (Robin Majoroš) – Jan Zahradníček, Jan Bartko, David Janiczek, Petr Dětský, Daniel Pecha – Jakub Heralt, Michal Kovařčík, Adam Daron, Vít Christov, Filip Palička, Lukáš Bednář. 

Trenéři: 

Kamil Gebauer a Zbyněk Kubičík.


Semifinále:

IHC Nový Jičín - ILHK Hradec Králové 7:1 (4:1, 3:0)

Branky: 3. Zahradníček (Bednář, Christov), 7. Pecha, 13. Bednář (Pecha), 20. Kovařčík (Bartko, Fendrich), 23. Bednář, 32. Christov (Kovařčík, Zahradníček), 37. Dětský (Kovařčík, Bednář) – 16. Hronek (Matějíček)


Finále:

IHC Roller Storm Praha – IHC Nový Jičín 2:5 (0:3, 2:2)

Branky: 23. Dušek (Šulek), 28. Klinecký – 6. Christov (Bednář), 18. Kovarčík (Bartko, Christov), 18. Christov (Bednář, Zahradníček), 34. Bednář (Zahradníček), 37. Christov (Kovařčík, Fendrich).

Vyšel článek i v Novojičínském deníku - přečíst si ho můžete ZDE.

Zdroj: www.ihchj.cz5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
27.6.2021
Ve středu se naši Ďáblíci 2012 utkali s Kopřivnicí.Ďáblíci 2012
28.5.2021
Naši nejmladší si dnes vyzkoušeli další, skoro sportovní aktivitu paintball
19.5.2021
I k dnešnímu dni jede bomby VOJTA 49.DEN
17.5.2021
V 15. kole našeho seriálu nám odpovídal Milan Urban a hrneček od nás dostane Daniel Horák z Rybího !!! GRATULUJEME !!!
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Nejmladší si po dlouhé době zahráli ve Vsetíně zápas

Vsetín - naši nejmladší si opět zahráli utkání. Trenéři se v přípravě domluvili se stejně starými 2012 ze Vsetína. Všichni si zápas užili.

Oslava Soutěže a titulu Třince

N o v ý J i č í n - dnešní den Dětí se vydařil. Proběhlo vyhodnocení dlouhodobé Soutěže našich Ďáblíků v přípravě na novou sezónu a navíc přijeli naši odchovanci, Ondra, Honza a Michal, kteří dovezli...