Neskutečného úspěchu dosáhli junioři IHC Nový Jičín - jsou MISTŘI ČR
28.6.2015, Filip Palička

Neskutečného úspěchu dosáhli junioři IHC Nový Jičín - jsou MISTŘI ČR

V sobotu 27.6.2015 se v Praze zúčastnili Final Four extraligy mužů a juniorů. Aby zde mohli předvést své mistrovské umění, museli se zde probojovat z divize Východ a neměli to vůbec jednoduché.

Semifinále se odvíjelo podle papírových předpokladů. Vítěz skupiny Východ Nový Jičín svého soupeře z Hradce Králové zatlačil od prvních minut a nepouštěl ho příliš do šancí.

V první polovině finálového utkání byla režie hry na straně Nového Jičína, druhá polovina již byla ve znamení aktivity Prahy, kterou výbornými zákroky krotil brankář Fendrich. O svém vítězství rozhodl už v prvním poločase, ve kterém svého soupeře nepouštěl příliš do šancí. Sám se dokázal třikrát prosadit a připravil si tak do druhého poločasu slušný náskok, který už nepustil. Storm se v druhém poločasu snažil, přidal na efektivitě a dokázal stáhnout náskok Jičína na rozdíl jediné branky. Jičín přidal další dvě branky a v pohodě si tak došel pro historické vítězství v nejvyšší soutěži juniorů.


Sestava IHC Nový Jičín:

René Fendrich (Robin Majoroš) – Jan Zahradníček, Jan Bartko, David Janiczek, Petr Dětský, Daniel Pecha – Jakub Heralt, Michal Kovařčík, Adam Daron, Vít Christov, Filip Palička, Lukáš Bednář. 

Trenéři: 

Kamil Gebauer a Zbyněk Kubičík.


Semifinále:

IHC Nový Jičín - ILHK Hradec Králové 7:1 (4:1, 3:0)

Branky: 3. Zahradníček (Bednář, Christov), 7. Pecha, 13. Bednář (Pecha), 20. Kovařčík (Bartko, Fendrich), 23. Bednář, 32. Christov (Kovařčík, Zahradníček), 37. Dětský (Kovařčík, Bednář) – 16. Hronek (Matějíček)


Finále:

IHC Roller Storm Praha – IHC Nový Jičín 2:5 (0:3, 2:2)

Branky: 23. Dušek (Šulek), 28. Klinecký – 6. Christov (Bednář), 18. Kovarčík (Bartko, Christov), 18. Christov (Bednář, Zahradníček), 34. Bednář (Zahradníček), 37. Christov (Kovařčík, Fendrich).

Vyšel článek i v Novojičínském deníku - přečíst si ho můžete ZDE.

Zdroj: www.ihchj.cz6
HK Hokej Šumperk 2003
1
HK Nový Jičín
Online
12.kolo, 24.10.2018
SHK Hodonín
Rozpis ledové plochy
Aktuality
18.10.2018
Odchovanec Nového Jičína, hráč Třince, Štěpán Macháček obdržel pozvánku do reprezentace U 17 na zápasy do Kanady. Blahopřejeme !!! nominace
7.10.2018
Táborský zápas má,bohužel, dohru ve formě zlomené nohy Honzy Kysučana. Jeho premiéra za A tým, má tak hořkou příchuť. Honza je ale bojovník a celou situaci zvládne. Přejeme mu rychlé uzdravení a těšíme se na něj!!!
5.10.2018
Odchovanec Nového Jičína, Štěpán Macháček, hráč Ocelářů Třinec, obdržel pozvánku na sraz reprezentace do 17 let v Jihlavě, blahopřejeme! nominace
24.9.2018
V 17. minutě 1. třetiny hráli Ďáblové přesilovku a vstřelili branku, kterou rozhodčí Velčovský uznal. Následně, na základě stížnosti čárového rozhodčího, že ho při střídání napadl hráč Slovák ( hrajeme přesilovku ). Hlavní rozhodčí, zrušil regulérní branku, vyloučil hráče Slováka a zapomněl vrátit vyloučeného hráče domácích zpět na trestnou lavici.... Nikdo nechápal, proč se nehraje.
24.9.2018
Ďáblové odehráli, pravděpodobně, svoji nejdelší 1.třetinu v historii 2.ligy. Trvala 53 minut a nebylo to kvůli výpadku elektrického proudu.
17.9.2018
Rádi bychom Vás informovali o výsledcích našich nejmenších borců, ale ze svazu máme striktně zakázáno zveřejňovat jakékoliv výsledky mistrovských turnajů až po Ml.žáky.. Jsou i zakázány počitadla a výsledky se nepíšou. Výsledky uvidíte na www.superturnaje.cz a na Facebooku Superturnaje.cz - tato společnost nepodléhá svazu...
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Dorost zahájil sezónu prohrou

Dorostenci, po slibně rozehrané 1.třetině, podlehli soupeři z Brumova-Bylnice.

Na turnaji MD Ďáblové třetí

N o v ý J i č í n - Rožnov pod Radhoštěm