Děti jsou pro nás priorita !!!
23.12.2020, Bohumil Vincura

Děti jsou pro nás priorita !!!

N o v ý J i č í n

     Vedení klubu prohlašuje, že je připraveno ihned zamrazit ledovou plochu i za skutečnosti, že II.liga je pro letošní sezónu passé. Pro klub je stěžejní výchova a sport mládeže a považuje za velmi důležité, aby se mládež co nejdříve vrátila k tréninkům, soutěžním utkáním a turnajům. Až poté jsou pronájmy ledu a soutěže mužů. Plocha bude připravena v momentu, až nebude nutné používat roušky, dělat testy a bude se moci hrát a trénovat v obvyklém počtu.

     Za vedení klubu i ve jménu svém bych chtěl poděkovat všem hráčům, trenérům, příznivcům i funkcionářům klubu, že i v této nelehké době držíme spolu a věřím, že v tyto nelehké chvíle pro sport a hokej zvlášť překonáme, naše děti budou opět usilovně trénovat a sbírat úspěchy v různých kláních, že bude opět plný stadión a bude hřmít Jičín do toho!!! Přeji všem klidné vánoční a Novoroční svátky, skvělý vstup do roku 2021, brzký konec Covidového šílenství a těším se na na setkání s Vámi.

Mgr. Bohumil Vincura5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
27.kolo, 20.1.2021
HC Kopřivnice
Rozpis ledové plochy
Aktuality
12.1.2021
V neděli zemřel dlouholetý ledař Zimáku ANTONÍN HUB. Upřímnou soustrast celé rodině. Tonda
5.1.2021
Daniel Palička se může těšit na Ďábelský hrníček, neboť správně odhalil Davida Štefku, který nám odpovídal na otázky.
23.12.2020
Desáté kolo vyhrál Rostislav Hypl a Ďábelský hrníček je jeho odměnou. GRATULUJEME !!!
18.12.2020
na otázky 9. kola pohled do duše Ďábla nám odpovídal Daniel Šimonů, což správně a jako první odhalila Veronika Pšenicová z Šenova u Nového Jičína - gratulujeme k Ďábelskému hrníčku !!!
15.12.2020
Václav Šťastný z Bartošovic správně odhalil že odpovědi v 8. kole pohledu do duše Ďábla nám poskytl Jakub Hruška. GRATULUJEME k Ďábelskému hrníčku !!!
11.12.2020
V sedmém kole nám odpovídal Ďábel Jan Holáň a jako první ho správně uhodl Petr Čech z Hladkých Životic a může se těšit na Ďábelský hrníček!! GRATULUJEME !!!
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Špičky prosí ministra: Neberte lidem sport! Chystají pilotní projekt

Praha - Nikoho, kdo se pohybuje ve sportovním prostředí, nenechává aktuální situace klidným. Lídři českého sportu proto poslali ministru zdravotnictví Janu Blatnému společný dopis.

Zemřel Pavel Chalupa

N o v ý J i č í n - ​Ve věku nedožitých 75 let zemřel dlouholetý činovník hokejového klubu, Pavel Chalupa.