Bořek Kopecký

Druhá ligy již má stanovený termín, kdy by se měly odehrát první zápasy. Ďáblové započnou základní část doma, kde přivítají Havlíčkův Brod.

V nové sezoně nastane mnoho změn, ale jedna věc by se přece jen změnit neměla, hrací dny. Utkání se až na některé výjimky budou hrát opět ve středu a v sobotu. Západní konference zahájí první kolo 21. září, zatímco Východní konference začne v sobotu 24. září. V rozpise však ještě může dojít ke změnám, protože se stále vyskytují spekulace ohledně zúčastněných týmu v Západní konferenci. Pokud půjde vše podle plánu, tak by se semifinále a finálové duely měly odehrát na jaře v dubnu.

Ďáblové se v prvním kole představí na domácím ledě, kde budou hostit Havlíčkův Brod. Bruslaři zavítají na novojičínský zimní stadion po dvou letech. Situace se od té doby výrazně změnila. Ďáblové se tehdy nacházeli ve spodní části tabulky. V minulém roce si však dokráčeli pro titul ve skupině Východ a všem dali najevo, že do Nového Jičína se pro body nejezdí. To se pokusí potvrdit i v nadcházející sezoně. Své diváky o tom můžou přesvědčit již v sobotu 24. září.


Termínová listina

Rozpis zápasů novojičínských Ďáblů