Hokejový svaz uveřejnil model pro druhou ligu pro nadcházející ročník, nově se bude hrát ve čtyřech skupinách
13.5.2016, Redakce

Hokejový svaz uveřejnil model pro druhou ligu pro nadcházející ročník, nově se bude hrát ve čtyřech skupinách

Fanoušci všech týmů z celé druhé ligy netrpělivě očekávali zveřejnění hracího modelu druhé ligy. Hokejový svaz odtajnil model třetí nejvyšší soutěže, který se nerozpadne ze dvou na tři, ale dokonce na čtyři základní skupiny! Jak to tedy vše bude zřejmě vypadat?

Druhá liga bude rozdělena do čtyř základních skupin po osmi účastnících. Každá z těchto skupin bude dále rozdělena na dvě další, kde se bude hrát šestikolově. To znamená, že Nový Jičín, který by měl být v miniskupině s Kopřivnicí, Valašským Meziříčím a Vsetínem, sehraje s těmito celky tři zápasy doma a stejný počet bude odehrán na jejich ledě.

Dále bude následovat prolínací část s druhou miniskupinou, kde se hraje již "jen" čtyřkolově. Nový Jičín tedy s Karvinou, Opavou, Porubou a Šumperkem bude hrát totožně, jak byl v posledních letech zvyklý – dva zápasy doma, dva venku. To ale stále není vše.

Na tyto zápasy naváže prolínací část sezóny s jednou z jižních miniskupin, kdy Nový Jičín změří síly s Havlíčkovým Brodem, Pelhřimovem, Velkým Meziříčím a Žďárem nad Sázavou. Zde se bude hrát již jen dvoukolově systémem jednou doma – jednou venku.

Novinkou je také osmifinále, které se bude hrát na čtyři vítězná utkání. Čtvrtfinále a semifinále rozhodnou tři vítězné zápasy a celkového mistra druhé ligy určí až závěrečné finále, které se, stejně jako osmifinále, bude hrát na čtyři vítězná utkání.

Kluby ovšem musejí podat přihlášku do této soutěže do 23. května. Pokud tak některá mužstva neučiní, model ještě zřejmě dozná jistých změn.

Současné rozdělení skupin

SKUPINA A
A1: Bílina, Klášterec nad Ohří, Řisuty, Sokolov.
A2: Děčín, Jablonec nad Nisou, Trutnov, Vrchlabí.

SKUPINA B
B1: Kobra Praha, Kolín, Nymburk, Tábor.
B2: David servis České Budějovice, Jindřichův Hradec, Klatovy, Písek.

SKUPINA C
C1: Karviná, Opava, Poruba, Šumperk.
C2: Kopřivnice, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Vsetín.

SKUPINA D
D1: Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou.
D2: Břeclav, Hodonín, Moravské Budějovice, Technika Brno.  5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
27.6.2021
Ve středu se naši Ďáblíci 2012 utkali s Kopřivnicí.Ďáblíci 2012
28.5.2021
Naši nejmladší si dnes vyzkoušeli další, skoro sportovní aktivitu paintball
19.5.2021
I k dnešnímu dni jede bomby VOJTA 49.DEN
17.5.2021
V 15. kole našeho seriálu nám odpovídal Milan Urban a hrneček od nás dostane Daniel Horák z Rybího !!! GRATULUJEME !!!
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Nejmladší si po dlouhé době zahráli ve Vsetíně zápas

Vsetín - naši nejmladší si opět zahráli utkání. Trenéři se v přípravě domluvili se stejně starými 2012 ze Vsetína. Všichni si zápas užili.

Oslava Soutěže a titulu Třince

N o v ý J i č í n - dnešní den Dětí se vydařil. Proběhlo vyhodnocení dlouhodobé Soutěže našich Ďáblíků v přípravě na novou sezónu a navíc přijeli naši odchovanci, Ondra, Honza a Michal, kteří dovezli...