Starosta Nového Jičína zahajoval utkání play off se Vsetínem
6.3.2015, Redakce

Starosta Nového Jičína zahajoval utkání play off se Vsetínem

N o v ý J i č í n - V pondělí 2.3. hráli hokejisté Nového Jičína druhé utkání play off se Vsetínem. Utkání mělo výbornou atmosféru, kterou si užil i starosta města, PhDr. Jaroslav Dvořák

Zápas play-off mezi HK Nový Jičín a VHK Vsetín, který se hrál v pondělí 2.3. na novojičínském Zimáku navštívil také významný host - starosta města PhDr. Jaroslav Dvořák. Ten se v úvodu ujal čestného úkolu – oficiální gratulace trenérovi mužů Aleši Flašarovi k významným životním kulatinám. Starosta mu předal slavnostní dres a puk s číslem 50.

Trenér Aleš Flašar je bývalý extraligový hráč, mnohonásobný reprezentant Československa, držitel bronzové medaile z MS 1993.

Starosta si také osobně potřásl rukou se všemi hráči a vhodil čestné buly. Ač zápas pro náš tým nedopadl vítězně, atmosféra byla strhující a všichni přítomní se skvěle bavili.5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
38.kolo, 6.3.2021
Orli Znojmo
Rozpis ledové plochy
Aktuality
15.2.2021
Jakub Vacula byl autorem odpovědí minulého kola. Nikdo neposlal správnou odpověď a tak je sám autor stává majitelem Ďábelského hrníčku.
25.1.2021
13. kolo našeho seriálu Pohled do duše Ďábla je zde !! Ve 12 kole zabodoval Daniel Soviar a po zásluze získává Ďábelský hrníček.
12.1.2021
V neděli zemřel dlouholetý ledař Zimáku ANTONÍN HUB. Upřímnou soustrast celé rodině. Tonda
5.1.2021
Daniel Palička se může těšit na Ďábelský hrníček, neboť správně odhalil Davida Štefku, který nám odpovídal na otázky.
23.12.2020
Desáté kolo vyhrál Rostislav Hypl a Ďábelský hrníček je jeho odměnou. GRATULUJEME !!!
18.12.2020
na otázky 9. kola pohled do duše Ďábla nám odpovídal Daniel Šimonů, což správně a jako první odhalila Veronika Pšenicová z Šenova u Nového Jičína - gratulujeme k Ďábelskému hrníčku !!!
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Naděje pro mládež i nižší soutěže. Svaz promýšlí, jak dohrát sezonu

Praha - Koronavirus stále drží v šachu všechny domácí soutěže kromě extraligy a první ligy. Český hokej ale ještě nechce zbytek sezony odpískat a vydal k němu aktuální stanovisko.

Sportování amatérů se blíží. Jenže Hnilička mluví až o březnu!