Série pokračuje...
1.3.2015, Kateřina Krutiková

Série pokračuje...

N o v ý J i č í n - První kolo čtvrtfinálového kola bylo odstartováno již tuto sobotu. Domácí Vsetín suverénně přehrál hráče Nového Jičína výsledkem 6:1. Další utkání se hraje již toto pondělí v Novém Jičíně v 18:00. Domácí budou chtít svůj poslední výprask napravit a předvést před domácími fanoušky jen ty nejlepší výkony.

Již od počátku utkání Vsetín vstoupili na led s obrovskou jistotou a grácií. Jejich sebevědomý výkon nedal Novému Jičínu skoro žádnou šanci na úspěch.

Vsetínští dokázali nastřílet 4 góly již v první třetině. Po této úvodní „náloži“ se jičínští nedokázali vzchopit a Vsetín přehrát. Po první třetině dokázali hráči Vsetína ještě 2x rozvlnit síť za hostujícím gólmanem. Novému Jičínu se podařilo překonat Hromadu pouze jednou, a to obráncem Lukášem Vnenkem.

Kdo ví, třeba se Vsetínu těmito výkony opět podaří zase jednou ucítit vůni extraligy… 5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
38.kolo, 6.3.2021
Orli Znojmo
Rozpis ledové plochy
Aktuality
15.2.2021
Jakub Vacula byl autorem odpovědí minulého kola. Nikdo neposlal správnou odpověď a tak je sám autor stává majitelem Ďábelského hrníčku.
25.1.2021
13. kolo našeho seriálu Pohled do duše Ďábla je zde !! Ve 12 kole zabodoval Daniel Soviar a po zásluze získává Ďábelský hrníček.
12.1.2021
V neděli zemřel dlouholetý ledař Zimáku ANTONÍN HUB. Upřímnou soustrast celé rodině. Tonda
5.1.2021
Daniel Palička se může těšit na Ďábelský hrníček, neboť správně odhalil Davida Štefku, který nám odpovídal na otázky.
23.12.2020
Desáté kolo vyhrál Rostislav Hypl a Ďábelský hrníček je jeho odměnou. GRATULUJEME !!!
18.12.2020
na otázky 9. kola pohled do duše Ďábla nám odpovídal Daniel Šimonů, což správně a jako první odhalila Veronika Pšenicová z Šenova u Nového Jičína - gratulujeme k Ďábelskému hrníčku !!!
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Naděje pro mládež i nižší soutěže. Svaz promýšlí, jak dohrát sezonu

Praha - Koronavirus stále drží v šachu všechny domácí soutěže kromě extraligy a první ligy. Český hokej ale ještě nechce zbytek sezony odpískat a vydal k němu aktuální stanovisko.

Sportování amatérů se blíží. Jenže Hnilička mluví až o březnu!