Série pokračuje...
1.3.2015, Kateřina Krutiková

Série pokračuje...

N o v ý J i č í n - První kolo čtvrtfinálového kola bylo odstartováno již tuto sobotu. Domácí Vsetín suverénně přehrál hráče Nového Jičína výsledkem 6:1. Další utkání se hraje již toto pondělí v Novém Jičíně v 18:00. Domácí budou chtít svůj poslední výprask napravit a předvést před domácími fanoušky jen ty nejlepší výkony.

Již od počátku utkání Vsetín vstoupili na led s obrovskou jistotou a grácií. Jejich sebevědomý výkon nedal Novému Jičínu skoro žádnou šanci na úspěch.

Vsetínští dokázali nastřílet 4 góly již v první třetině. Po této úvodní „náloži“ se jičínští nedokázali vzchopit a Vsetín přehrát. Po první třetině dokázali hráči Vsetína ještě 2x rozvlnit síť za hostujícím gólmanem. Novému Jičínu se podařilo překonat Hromadu pouze jednou, a to obráncem Lukášem Vnenkem.

Kdo ví, třeba se Vsetínu těmito výkony opět podaří zase jednou ucítit vůni extraligy… 5
HC Kopřivnice
0
HK Nový Jičín
Online
Rozpis ledové plochy
Aktuality
28.5.2021
Naši nejmladší si dnes vyzkoušeli další, skoro sportovní aktivitu paintball
19.5.2021
I k dnešnímu dni jede bomby VOJTA 49.DEN
17.5.2021
V 15. kole našeho seriálu nám odpovídal Milan Urban a hrneček od nás dostane Daniel Horák z Rybího !!! GRATULUJEME !!!
9.5.2021
39.den soutěže Ďáblíci se připravují na novou sezonu je za námi. V čele soutěže je stále Vojta, kterému na záda dýchají Seboš, Siki a Maty. 🥇🥈🥉 Kdo z nich si vybojuje nádherné ceny od našich odchovanců Ondra Kovařčík, Michal Kovařčík a Honza Bartko. Speciální cenu máme od Jan Zahradníček. V samostatné kategorii za nejlepšího hráče v úkolech. 💪 Vše sledujete na našem FB.
5.5.2021
VOJTA jede. I po 35. dni je v čele pelotonu Vojta Novotný. Tradiční soupeři jsou mu však stále v patách 35.den
1.5.2021
Druhý nejproduktivnější obránce Chance ligy, náš odchovanec, Jan Bartko posílí Znojmo v mezinárodní Bet-at-home ICE Hockey League.
Mládež
J S M 8 7 6 5 4 3 2

Oslava Soutěže a titulu Třince

N o v ý J i č í n - dnešní den Dětí se vydařil. Proběhlo vyhodnocení dlouhodobé Soutěže našich Ďáblíků v přípravě na novou sezónu a navíc přijeli naši odchovanci, Ondra, Honza a Michal, kteří dovezli...

Dlouhodobá soutěž je u konce, slavnostní vyhodnocení bude 1. června

N o v ý J i č í n - Dnes je oficiálně ukončena dvouměsíční soutěž Ďáblíci se připravují na novou sezonu 2021 ❗❗❗ Vyhlášení soutěže proběhne v úterý 1.6. za doprovodu našich třineckých...