Kateřina Krutiková

N o v ý J i č í n - První kolo čtvrtfinálového kola bylo odstartováno již tuto sobotu. Domácí Vsetín suverénně přehrál hráče Nového Jičína výsledkem 6:1. Další utkání se hraje již toto pondělí v Novém Jičíně v 18:00. Domácí budou chtít svůj poslední výprask napravit a předvést před domácími fanoušky jen ty nejlepší výkony.

Již od počátku utkání Vsetín vstoupili na led s obrovskou jistotou a grácií. Jejich sebevědomý výkon nedal Novému Jičínu skoro žádnou šanci na úspěch.

Vsetínští dokázali nastřílet 4 góly již v první třetině. Po této úvodní „náloži“ se jičínští nedokázali vzchopit a Vsetín přehrát. Po první třetině dokázali hráči Vsetína ještě 2x rozvlnit síť za hostujícím gólmanem. Novému Jičínu se podařilo překonat Hromadu pouze jednou, a to obráncem Lukášem Vnenkem.

Kdo ví, třeba se Vsetínu těmito výkony opět podaří zase jednou ucítit vůni extraligy…